Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség első 1-2 hetében...

Terhesség első 1-2 hetében éreztetek olyat, hogy elsírtátok magatokat olyan dolgom, amin nem kellett volna?

Figyelt kérdés
pl. ma reggel én ma azon sírtam, hogy párom mondta, hogy vesz egy n97 minit, és olyan telefont szeretnék már vagy fél éve, de sosem tudom megvenni. Volt veletek hasonló?
2010. szept. 30. 16:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A terhesség alatt a megemelkedett hormonszint miatt az ember szinte bármin képes sírni vagy éppen nevetni. A szülés után is hasonló lesz a helyzet.
2010. szept. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Voltak néha ilyen időszakaim az első trimeszterben, hülyeségen is elsírtam magam:)
2010. szept. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Hajjaj! :D Még a vígjátékokon is képes voltam bőgni! :)

Három hónap után elmúlt...

2010. szept. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én már 34 hetes vagyok, de még mindig képes vagyok sírni bármikor, bármin. Szinte minden nap sírok.
2010. szept. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Én még ugyan nem vagyok terhes és nem is voltam, de én menstruációm idejében vagyok nagyon sírós.

És nektek a párotok ezt megérti? Mert az enyém nem fogja fel, hogy erről én nem tehetek!!! Hogyan lehet vele megértetni, hogy ez így jön magától?

2010. szept. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

akkor nem voltam egyedül:)

most 35hetesek vagyunk, de az elején előfordult 1x (alig merem elmesélni), hogy az automata váltós autómmal álltam a lámpánál, és üresbe raktam.mikor zöldre váltott, elfelejtettem visszarakni, és nem indultam el.

normál esetben simán berakom, majd elindulok, az egész 1-2 mp.

de akkor ott, elkezdtem bőgni, hisztizni, és a következő lámpaváltásnál el is indultam:)

tisztára ciki még elmesélni is :D

volt hogy vendégségbe mentünk (1,5hónapja), és kigondoltam hogy mit veszek fel.

erre nem jött fel :)

de annyira hogy páromnak mondtam, hogy operálja le rólam :)

erre kiborultam, és nem akartam elmenni, az egész sminkem folyott rólam :) tiszta mint a filmeken :D

2010. szept. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

az utolsó előtti válaszolónak (én utolsó az vagyok)

nekem párom is sírt de ő a nevetéstől, mert ezeket a hisztijeimet nem tudja komolyan venni :D

sokszor kiborultam emiatt, ekkor magához is ölelt, hogy ne haragudjak, de éreztem, hogy ő is "rázkódik"..

na persze nem a sírástól :D

szóval mondhatni elég jól veszi (vette/fogja venni) :D

2010. szept. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

de már az első héten is lehet ilyen? :S

A váltós meg a rucis aranyos, de azért az enyém se piti sajnos :D:D

2010. szept. 30. 19:04
 9/14 Tóth Bernadett2 ***** válasza:
23 hetes vagyok, sajna még én is sírok heti egyszer semmiségeken. :) már kezdjük megszokni... :)
2010. szept. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
:) de első héten is lehet? nem korai az még?
2010. szept. 30. 20:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!