Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség első 1-2 hetében...

Terhesség első 1-2 hetében éreztetek olyat, hogy elsírtátok magatokat olyan dolgom, amin nem kellett volna?

Figyelt kérdés
pl. ma reggel én ma azon sírtam, hogy párom mondta, hogy vesz egy n97 minit, és olyan telefont szeretnék már vagy fél éve, de sosem tudom megvenni. Volt veletek hasonló?
2010. szept. 30. 16:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szia, összesen három napja teszteltem pozitívat, tehát azóta tudom csak úgymond "biztosan", de már most is sírhatnékom van pl attól is hogyha itt azt olvasom, hogy másoknak is sikerült :):):) Alapvetően néha azt érzem, hogy már most bármin tudnék pityeregni :D


G.

2010. okt. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Már nem érzem magam egyedül.. :D Visszagondolva eléggé szégyenlem magam emiatt a telefonos dolog miatt... annyira piti.. :) Párom meg ki is akadt, hogy hogyan tudok ezen ennyire megsértődni :D
2010. okt. 1. 09:55
 13/14 anonim ***** válasza:

Én nagyon sokszor sírtam el magam apróságokon. Egyszer nem tudtam kibontani egy Túró Rudit, és simán elbőgtem magam rajta...egy idő után Párom vette a lapot, és rájött, hogy nem direkt csinálom. :)

S ez a terhességemet végigkísérte, vissza-visszatértek a pityergős időszakok.

2010. okt. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 porcukormókus ***** válasza:
Egy ismerősöm egyszer azért kezdett el sírni, mert meglátott minket fagyit enni, és ő nem fagyizhatott velünk a terhessége során kialakult cukorbetegsége miatt. Sírva-nevetve mondta, hogy mi azért együnk nyugodtan.. :)
2010. okt. 3. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!