Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Máricus 13-án TELC nyelvizsgát...

Máricus 13-án TELC nyelvizsgát tevők! Hogy bírjátok a várakozást az eredményre? Hogy érzitek, hogy sikerült? Nehéznek éreztétek?

Figyelt kérdés
Én német B1-en voltam, és viszonylag nehéznek éreztem, különösen a levélírást. Angolból tavaly tettem le a B2-t, azt igen könnyűnek éreztem, ezért akartam az alapfokú németet is ebből a nyelvvizsgatípusból letenni. Megmondom őszintén, én az angol középfok után alapfokon ennél könnyebb vizsgára számítottam.
2010. márc. 30. 15:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én angol középen voltam,de nekem nehéznek tűnt... :S

Hát én hogy őszinte legyek már letettem a vizsgáról,érzem,hogy nem sikerült,~és ez nem az a tipikis "nem tudtaaam semmit..."-közbe meg 97%os lett~ hanem a levelet félreírtam,úgyhogy az már bukta


Ezvan. Nyáron újra megyek

2010. márc. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is nehéz volt. Sokat gyakoroltam, meg csináltam az össz próbavizsgát amit a telc központ adott ki, és azért érdekes, mert vizsgán sokkal, de sokkal nehezebb feladatok voltak.

A levelet szerintem én is elírtam szval nulla pont. Szóbelin reménykedek, de lehet a magnót jól elrontottam.

2010. márc. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Köszönöm a válaszokat!


Ezek szerint nem csak én érzem így... Ami kiakasztó tényleg, hogy a próbatesztek szerintem sokkal könnyebbek voltak, mint amit élesben kaptunk. Szerintem pont fordítva kéne, hogy legyen... A próbatesztben a magnó is tök könnyű volt, szuperul sikerült, vizsgán meg csak pislogtam, meg totóztam...


Hát, mindenesetre reménykedjünk...

2010. márc. 31. 08:04
 4/6 anonim ***** válasza:
megvan az eredmény, nekem sikerüüült:D:D pedig 99%ig biztos voltam benne h nem lesz meg:S:D:D:D
2010. ápr. 11. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Jahh nekem is sikerült.

Ami a vicces, hogy a szóbelim 100%, a magnó meg épp hogy 50%... :S

2010. ápr. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Gratulálok nektek!


Én valamilyen hiba folytán nem látom az eredményemet, hiába jeleztem emailen, nem válaszoltak rá, a telefont egész nap veszik föl....


FELHÁBORÍTÓ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2010. ápr. 12. 16:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!