Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Elfogadják a felvételihez a...

Elfogadják a felvételihez a Május 28. Telc nyelvizsgát?

Figyelt kérdés
Angol B2. középfokú nyelvizsgát szeretnék tenni. A legkésőbbi elérhető időpontnak ez tűnik, az eredményt Június 17.-én tudom meg, de a nyelvizsga papírokat csak Július 7. után kapom meg, viszont lehet a TELC-től kérni nyelvizsga igazoló papírt. Szerintetek elfogadják?
2011. márc. 13. 12:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, én is csak a májusi nyelvvizsgára tudok jelentkezni.
2011. márc. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem... Nem a telctől kell kérni igazolást, hanem a felvis -féle igazolást kell elküldened. És csak a május 31-e előtt letett nyelvvizsgáknál számít ez.
2011. márc. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 szvandaaa ***** válasza:
Ha meg lesz a nyelvvizsgád, akkor egy igazolást fogsz kapni, hogy meg van :) ! Szóval, igen, elfogadják :) !
2011. márc. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Senki nem ad semmit, értsétek már meg, neked kell a felvi.hu ról letölteni egy kérvényt, és azt beküldeni. A nyelvvizsgáztató intézmény által kiadott igazolás NEM JÓ.


"Az OH NYAK speciális igazolást ad ki olyan frissen szerzett nyelvvizsgák esetén, amelyekről még nem készült el a papír alapú nyelvvizsga-bizonyítvány, amivel a nyelvvizsga meglétét határidőig igazolni lehet. A felvételi eljárás során lehetőség van a nyelvvizsga eredmény lekérdezésére is az erre célra rendszeresített kérelem kitöltésével és benyújtásával. (A kérelem formanyomtatvány letölthető a honlapunkon található Kérvénytárból.) Figyelem! Ezek az igazolások csak abban az esetben fogadhatók el, ha azokat a felsőoktatási felvételi eljárás évében állították ki. A 2011. május 31. után tett nyelvvizsgák - miután a nyelvvizsga-bizonyítványok kiadása 60 nap - már nem fogadhatóak el a 2011. évi általános felvételi eljárásban. A különböző nyelvvizsgaközpontok által kiadott igazolások a felvételi eljárás során nem igazolják a nyelvvizsga meglétét."


Felvi.hu

2011. márc. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
na most akkor melyik az igaz? :)
2011. márc. 14. 17:10
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerinted?

Amit a felviről másoltam be... nézz már utána, könyörgöm...

2011. márc. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

www.telc.hu

a főoldalon ott van, h még beszámít

2011. máj. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, most, mert a bizonyítványt gyorsított eljárásban készítik el, ezt is pár hete frissítették.
2011. máj. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!