Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14 hetes kismamik, hogy...

14 hetes kismamik, hogy érzitek magatokat, mekkora a babótok, hasatok stb? Éreztétek a picúr mozgását?

Figyelt kérdés
2009. júl. 6. 11:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

En meg sajnos nem erzem a babikam elso babam lesz!Amugy jol vagyok kiveve hogy agyhoz vagyok kotve mert a mehlepeny nagyon lent van es pihenesre vagyok fogva.A babam most pontosan nem tudom mekkora de remelem sokat not mar a multkori uh ota akkor volt 80mm.

te hogy vagy es mekkora a babod?neked panaszod van?

2009. júl. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem is első baba és sajna én sem érzem még.12 hetesen voltam utoljára uh-on,akkor 56mm volt:-)Olyan rossz h legközelebb csak 19 hetesen kell mennem uh-ra,messze van nagyon:-(Viszont a hasam nagyon nagy már,lassan szét kell nézni kismamaruci ügyben:)Ja a fejem folyamatosan fáj(tünetként)
2009. júl. 6. 12:01
 3/4 anonim ***** válasza:

sziasztok! nekem a második babám lesz és még én sem érzem :)

hasam... hát nézőpont kérdése, mivel nem igazán sikerült lefogynom az előző szülésem óta. szóval van egy kicsi, de aki nem tudja, hogy terhes vagyok, simán háj-pocinak gondolja :)

egyébként nagyon jól vagyok, szerencsére, mert a 9 hónapos fiam mellett nem lehet rosszul, vagy fáradékonynak lenni :)

Mindenkinek jó babavárást!

2009. júl. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ezen már én is gondolkodtam ha nem az első babám lenne,mi lenne velem?A fejfájásom olyan erős(görcsös)hogy szinte egész nap feküdnék,semmitől nem múlik!Nem tom mi lenne velem ha lenne már egy gyerkőcöm akinek csaknem mondhatom?! h hagyjál mert fáj a fejem
2009. júl. 6. 12:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!