Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kis mamik ti mit éreztetek/mir...

Kis mamik ti mit éreztetek/mire gondoltatok mikor megtudtátok, hogy terhesek vagytok?

Figyelt kérdés
2012. jan. 25. 18:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Nagyon boldog voltam,hiszen éppen hogy elkezdtük a projektet már sikerűlt is.Aztán viszont kövezzetek meg,de elkezdtem félni és aggódni.
2012. jan. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
miért kezdtél el félni és aggódni?
2012. jan. 25. 18:52
 3/10 anonim ***** válasza:
Szia!én határtalan boldogság töltött el a szívem majd'kiugrott a helyéről.és igen az aggódás nálam is jelen van.de remélem gyorsan elmúlik
2012. jan. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ezt jól megírtam szóval nagyon boldog vagyok:)bocsi
2012. jan. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szia! Én először nem hittem el, aztán elsírtam magam. Kettős érzelmek voltak bennem, NAGYON örültem neki, de egyben nagyon meg is voltam ijedve. Bár még egy kicsit most is félek.
2012. jan. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Határtalanul örültem, aztán pedig borzasztóan paráztam, féltem, hogy hogy is lesz ezután... :)
2012. jan. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
én csak mosolyogtam de semmi határtalan boldogság és bőrből kiugrás, óvatosan kezeltem a dolgot, mert hát első trimben bármi lehet..
2012. jan. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Első!

Nemsokkal utánna ,hogy kiderűlt babánk lesz hypertóniás lettem.És a férjemnek hosszú távra külföldre szólította a munkálya.Félek az egyedülléttől nincs segítségem.És a férjem még mindig kint van és valószínű szüléskor sem lesz itthon,de muszály kibírnom értünk teszi!

2012. jan. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Sajnálom!

Kitartást neked!

2012. jan. 25. 20:29
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia. Hat en nagyon meglepodtem, mivel gyogyszer mellett lett a baba, igy hatalmas meglepetes volt. Eloszor nem hittem el, aztan hazaig bambultam ki a fejembol hogy te jo eg, es ahogy hazaertem bogni kezdtem de nagyon. De ezek mar orom konnyek voltak. Kellett par ora mire magamhoz tertem.


31 hkm

2012. jan. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!