Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit szóltatok, amikor kiderült...

Mit szóltatok, amikor kiderült a babátok neme? Mit éreztetek?

Figyelt kérdés
2012. jan. 31. 22:20
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
78%
Én mindigis lányt szerettem volna, de amikor megtudtam, hogy fiam lesz, pillanatok alatt "átálltam" rá és nagyon örültem neki! Most már nem adnám száz lányért sem. :)
2012. febr. 1. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
64%
Világ legboldogabb emberei voltunk. Kislányt szerettünk volna, és az is lesz :). Persze a fiúcskának is örültünk volna, de.... :))))
2012. febr. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
81%

kislányt szerettünk volna, de már elejétől tudtam hogy fiú. Mit éreztem, hát igazából számítottam rá hogy kisfiú így meg se lepődtem, a férjem picit csalódott volt, de most már ezt ezerrel tagadja:)))

A második kislány lett őt elejétől éreztem hogy lány és az is, nagyon nagyon boldog voltam mert 2 gyereket terveztünk, 2 különböző neműt és ez megadatott.

2012. febr. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 Grófházy ***** válasza:
78%

mi kislányt szerettünk volna,azon felül,hogy egészséges legyen.

18 hetesen megmutatta a punikáját,és nagggyon boldogok voltunk :)

Én legszívesebben minden szembejövőnek elmondtam volna :D

persze ha kiskrapek lett volna sem vágok eret magamon ....

de így tök jó.Már alig várjuk,hogy megszülessen.még 2hónap....

2012. febr. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
65%

Én kisfiut szerettem volna és az is lett nagyon örültem neki! :)

A második babám is kisfiu de kislányt szerettem volna igy egy kicsit megdöbbentett a hir :) De nagyon örülök hogy mégis kisfiu lett!Imádom mind a két kisfiamat!És már nem is szeretnék kislányt :) olyan kis hisztisek :) hihi

2012. febr. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
76%

Én világ életemben kislányt szerettem volna. Párom még nem akart babát, de ha már jött, akkor inkább kislányt szeretett volna. Én nagyon úgy éreztem, hogy kisfiú, de nem bántam, csak egészséges legyen. :)

19. héten kiderült, hogy kislány! :) Mikor kimentem az UH-ról, sírtam, annyira örültem. A sok kismama meg nézett, hogy jaj szegény, vajon mi történhetett. :)

2012. febr. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
71%

Mindig is kislányt szerettünk volna. Az elsőnél nem bántam, én is mindig vágytam egy bátyóra, meg elsőre mindegy is.

A másodiknál nagyon lányt éreztem, 14 hetesen mondták először 4D-n, hogy fiú. Meglepődtem és csalódott voltam. Első sorban a férjem miatt. Pár nap alatt megszoktam a gondolatot, neki kellett pár hét.

Aztán a 18 hetes UH-on nem mutatta magát, annyit mondtak, hogy nem egyértelműen fiú ám. Itt hirtelen visszatért a nagyon erős érzésem, hogy ő lány. A következő 4D napjai előtt viszont már annyira megszoktam a fiú gondolatát, hogy akkor csalódtam volna, ha lányt mondanak...

Azóta is eltelt pár hét, még mindig fiú, de ez így is van jól. Majd a harmadik talán lány lesz. :)

24 hkm

2012. febr. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 H.Orsolya ***** válasza:
71%

Én talán azon kevesek közé tartozom, akik csalódtak egy kicsit. Én kislányt szerettem volna a párom pedig kisfiút. Én mindig azt hittem, majd kislányom lesz. De mikor terhes lettem pár hétre rá már éreztem, hogy kisfiunk lesz, de azért reménykedtem (mondván a megérzés csalhat). Aztán a 16.héten megtudtuk kisfiú. A párom nagyon örült, én pedig nagyon elkeseredtem. Valami miatt féltem, hogy egyáltalán hogy kell egy kisfiúhoz hozzáállni, hogy kell majd rendezni... stb. Még el is sírtam magam... az első pár nap nem volt túl jó. Aztán rájöttem hülye vagyok és ez így lesz jó. Most már egyetlen lányért se adnám oda, és alig várom hogy kint legyen, aztán lássam hogy nő fel és biztos jókat fogunk játszani :)

Még kb 1 hét és jön :)

2012. febr. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
58%

15.-nek!

A lányok hisztisek?Tudok olyan fiút aki ezerszer túltesz egy lányon.Úgyhogy ez nem igaz hogy csak a lányok hisztisek!

2012. febr. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
71%
Az első babámnál nem is tudom...Kislányt szerettem volna, megtudtuk, hogy kisfiú. Én egy picit csalódottnak éreztem magam, mert mindenkinek kislánya van a környezetemben és mást sem hallottam... Ma már 20 hónapos a kisfiunk, aki leírhatatlan.:-) Gondoltam, majd a második. Na persze.Ő is kisfiú lesz. De nyilván én ehhez a helyzethez alkalmazkodom. És nem akarom, hogy a gyerkőcöm valaha is úgy érezze, csalódott vagyok azért mert ő kisfiú. Azt hiszem, eddig elég jól alkalmazkodtam. Egyszer, ha mégis lesz harmadik, azért örülnénk egy kislánynak, de majd meglátjuk...
2012. febr. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!