Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem bírok jópofizni és örülni...

Nem bírok jópofizni és örülni a barátnőm terhességének, baj ha nem találkozok vele emiatt gyakran?

Figyelt kérdés
Én is babát szeretnék, ő meg véletlen lett terhes, persze örül neki, megtartja, és minden rezdüléséről beszámol. Én meg sírógörcsöt kapok ha csak meghallom, örömmel újságolta a szívhangot, hogy mi mindent fog venni neki, és mikor, milyen vizsgálatok vannak, a férje a tenyerén hordozza stb. Iszonyúan fáj, és nem bírom megerőltetni magam hogy örülök, persze mindig mosolygok és kérdezgetem, de annyira megjátszósnak érzem hogy nagyon.Igazából nem olyan mély a barátságunk, csak munkatársak voltunk/vagyunk, így lettünk jóban. Legmélyebb érzelmi dolgainkat nem beszéljük azért meg, de azért nagyon jó ismerősnek vagy lazább barátságnak mondanám. Nem bírom hallgatni ahogy áradozik, persze megértem őt, és én is ezt tenném a helyébe, de csak az kattog a fejemben hogy nekem miért nem lehet.
2012. jan. 4. 10:55
1 2 3 4 5 6 7
 21/68 A kérdező kommentje:
Semmit nem állapítottak meg. Úgy értem, semmi eltérést.
2012. jan. 4. 13:36
 22/68 A kérdező kommentje:

Gondolom hogy nehéz. De ugye megérted hogy nekem még a nehézség része is hiányzik? Hiányozna? Szóval hogy rohadtul nem érdekelne ha émelyegnék, hánynék aggódnék, orvoshoz járnék , beteg lenne a gyerek, le kéne mondani erről arról (vagy MINDENRŐL) akár, mert annyira szeretnénk és vágyunk már rá.

Én 29 vagyok a férjem 31.

2012. jan. 4. 13:38
 23/68 anonim ***** válasza:
PCOS-re IR-re vizsgáltak?
2012. jan. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/68 anonim ***** válasza:
100%
Én is a másik oldal vagyok, a barátnő/kolleganő, akinek véletlenül jött össze a baba. A barátnőmék meg pont akkor vesztették el 8 hetesen azt a babát, akire 5 évet vártak... Alig mertem elmondani neki, hogy terhes vagyok, mert úgy gondoltam ez fel fogja zaklatni nagyon, de elmondtam és mondtam neki, ha rosszul esik neki, akkor előtte nem beszélek róla, de azt mondta nem gond, pedig biztos nagyon fájt neki hallgatni engem... :( De képzeld mire megszültem, ő addigra terhes lett és most a két lánykánk között 9 hónap van :)) És jóba vagyunk még mindig. :)
2012. jan. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/68 A kérdező kommentje:
Inzulinrezisztencia vagy mi az IR? Nem vagyok PCOS, cukrom, koleszterin, hormonok rendben. Testsúlyom is viszonylag normál ( 5 éve fogytam le azóta 2-3 kiló ingadozik max. de tartom) 175 cm vagyok 67 kiló.
2012. jan. 4. 13:44
 26/68 A kérdező kommentje:
Hát igen, bárcsak én is így lennék...(hogy nem sokkal rá én is terhes vagyok) A legutóbb a doki azt mondta hogy vannak immunológiailag nem összeillő párok és mással már lehet mindkettőnknek gyereke lenne, de én ezt nem akarom elhinni, nem akarok beletörődni ebbe. Szeretjük egymást a férjemmel, 5 éve vagyunk együtt.
2012. jan. 4. 13:46
 27/68 anonim ***** válasza:

igen az IR az az inzulinrezisztencia.

Mesterséges megtermékenyítés? Hol tartotok?

2012. jan. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/68 A kérdező kommentje:
Még sehol ezügyben. Márciust beszéltünk meg a dokival. Ugye nyáron a fű se nőtt kb. előtte utána voltak a különböző vizsgálatok, az se két fillér, kaptam closti kúrát eddig arra vártunk hátha az hat. (3 hónapot lehetett az orvos szerint).
2012. jan. 4. 13:58
 29/68 anonim ***** válasza:

Én is clostys vagyok nekem azt mondta a doki, hogy indokolt esetben lehet 6 hónap.


Szerintem a legfontosabb, hogy ne adjátok fel és higgy benne, pozitívan, tudom borztasztó nehéz.


És szerintem beszélj a barátnőddel, ha tényleg fontos vagy neki meg fogja érteni, mert fordított helyzetben nincs olyan ember, aki nem azt érezné amit te.

2012. jan. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/68 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos én az ellenkező oldalon állok. A legjobb barátnőm, akivel tényleg mindent meg tudtam beszélni, elfordult tőlem amióta megszültem 8 hónapja a kislányomat. Alig keres, korábban napi két hosszú emailt simán váltottunk, most már hónapok óta nem írt. Ha megbeszélünk találkozót, lemondja előtte egy nappal, pedig nekem elég sok szervezésembe kerül hogy vidékről bemenjek bp-re baba nélkül. Én mindig figyeltem arra, hogy ne beszéljek sokat a kislányomról de ez aztán abba ment át, hogy már szóba se került, mert mindig arra vártam hogy na majd megkérdezi, hogy hogy van a kislányom , vagy egyáltalán akármi. Nekem ez baromi rosszul esik! És arra is kell gondolni - ezt neked is írom - hogy nagy valószínűséggel te is leszel terhes egyszer, illetve az én barátnőm is lesz terhes egyszer, és mennyire jól jönne majd neki akkor egy olyan barátnő akinek már van tapasztalata terhességgel, gyerekneveléssel és nem a neten kell majd kismama barátnőket vadásznia! Mert én most ebben a cipőben járok, de ha most ő képes velem ezt megtenni akkor én se fogok majd neki jópofizni ha terhes lesz.

Amúgy nála nincs különösebb ok, hogy nem szült még, nem tudnak egészségügyi problémáról, csak ők még várni akarnak mert nem ideálisak a körülmények.

2012. jan. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!