Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem bírok jópofizni és örülni...

Nem bírok jópofizni és örülni a barátnőm terhességének, baj ha nem találkozok vele emiatt gyakran?

Figyelt kérdés
Én is babát szeretnék, ő meg véletlen lett terhes, persze örül neki, megtartja, és minden rezdüléséről beszámol. Én meg sírógörcsöt kapok ha csak meghallom, örömmel újságolta a szívhangot, hogy mi mindent fog venni neki, és mikor, milyen vizsgálatok vannak, a férje a tenyerén hordozza stb. Iszonyúan fáj, és nem bírom megerőltetni magam hogy örülök, persze mindig mosolygok és kérdezgetem, de annyira megjátszósnak érzem hogy nagyon.Igazából nem olyan mély a barátságunk, csak munkatársak voltunk/vagyunk, így lettünk jóban. Legmélyebb érzelmi dolgainkat nem beszéljük azért meg, de azért nagyon jó ismerősnek vagy lazább barátságnak mondanám. Nem bírom hallgatni ahogy áradozik, persze megértem őt, és én is ezt tenném a helyébe, de csak az kattog a fejemben hogy nekem miért nem lehet.
2012. jan. 4. 10:55
1 2 3 4 5 6 7
 11/68 anonim ***** válasza:
78%
Maximálisan megértelek. Nem is tudok igazán semmit tanácsolni, én valószínűleg hanyagolnám a helyedben a társaságát, és ha van benne empátia, észre fogja venni magát. Persze, most Ő van "kiemelt" szerepben, de pont a boldogsága miatt meg kell értenie, hogy Neked mennyire nehéz most. Erőltetni és megjátszani magad hülyeség és felesleges. Ha rákérdez, hogy mi a bajod, akkor pedig őszintén mondd el neki.
2012. jan. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/68 anonim ***** válasza:
75%

Nem a te hibád a legtöbb nő irigy a másikra. És te nem csak a gyerekét irigyled, ha egy új autót kapott volna a férjétől azt is irigyelnéd.

Azért rosszat ne kívánj neki ha lehet.

Ja, ha a mai napom láttad volna tuti nem irigyelnéd a gyerekes vagy terhes nőket...

2012. jan. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/68 anonim ***** válasza:
100%

12.47 vagyok

Én írtam hogy ne görcsölj rá.

Nekünk 9 hónap után sikerült.Először én is rá voltam görcsölve,minden hónapban figyeltem megjön e.Aztán mikor már úgy voltam vele úgyis megjön,egyszer csak nem jött meg.Abban a hónapban is ugyanúgy görcsölt a hasam,vártam is hogy megjön.Akkor meg annyira hihetetlen volt hogy csak 3 nap múlva csináltam tesztet.Senki nem mondta hogy ne akard,csak próbáld meg elterelni a gondolataidat.Tudom nem könnyű.De ha esetleg megpróbálnál örülni a barátnőd babájának lehet hogy neked is összejönne.De mióta próbálkoztok?

2012. jan. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/68 A kérdező kommentje:

Dehogy kívánok neki rosszat....azért nem vagyok elvetemült ember...minden jót kívánok neki persze!!! De nem tudom álló nap a terhességgel babázással kapcsolatos dolgait hallgatni mert nem vagyok rá képes. Csak megjátszva magam, az meg szerintem nagyon nem jó.

2 éve lesz most márciusban hogy próbálkozunk.

2012. jan. 4. 13:23
 15/68 anonim ***** válasza:
75%
Dokinál voltatok?
2012. jan. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/68 anonim ***** válasza:

Szia, én a másik oldal vagyok. A barátnő akinek összejött. Nekem nehezemre esik beszélni azzal a barátnőmmel, aki tudom, hogy régóta próbálkoik, mert félek hogy bántom. Egyszer megkérdeztem tőle, azt mondta, hogy nem, dehogy ne legyek hülye. Kérdezgeti, hogy hogy vagyok stb.


Én nem venném tolakodásnak, ha megmondaná nekem, hogy legyek megértő mert neki fáj. Igaz én megkérdeztem tőle, hogy nem zavarja e, mert bántani nem akarom, bár az is igaz, hogy lehet, hogy ő meg a válaszával nem akart bántani.


Szóval szerintem beszélj vele, nyugodtan,

2012. jan. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/68 anonim ***** válasza:
Ja még annyit, hogy nekünk nem véletlenül jött össze.
2012. jan. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/68 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy és voltál már meddőségin? Megállapítottak valamit?
2012. jan. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/68 A kérdező kommentje:

Hát igen de te legalább megkérdezed....ő meg így beleszőtte (mint írtam már fentebb) hogy ne haragudjak már GONDOLJA hogy zavaró lehet de ő nem tud másról beszélni most...én ezt MEGÉRTEM. Én is a föld felett repkednék nyilván.

Igen, voltunk orvosnál 2 nél is. A férjemmel minden oké elvileg velem is. Hormonjaim rendben, petevezetékek átjárhatók. Peteérésem mondjuk volt egy két hónap mikor kimaradt.

2012. jan. 4. 13:35
 20/68 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk nem is lehet olyan mély ez a barátság, de valószínű én is ilyen lennék a helyedben. Nekem van egy lányom és 26 hetes kismama vagyok és fiút várunk most. A lány véletlenül ez a terhesség elsőre összejött úgyhogy el sem bírom képzelni milyen rossz lehet neked. A sógornőmék is próbálkoznak de eddig csak egy vetélése volt igaz még csak pár hónap telt el a szándék óta. Rendesen kellemetlen nekem találkozni vele mert érzem a negatív hullámait és nagyon rossz. Ezzel csak azt akarom mondani hogy egyikőtök sem tehet a sorsáról és azért a terhesség és a gyerek sem egy rózsaszín álomvilág, mint már írtam a mai napom tuti nem irigyelnéd. Néha én is irigy vagyok azokra akiket nem kelt fel az éjszaka közepén egy beteg fuldokló gyerek és nem kell minden programot az utolsó pillanatban lemondani mert taknyos a gyerek, mindenki őt nézi valahol mert hülye hisztis a gyerek stb...Szóval a másik oldal sem olyan nagyon napos mint azt sokan gondolják... Türelem majd neked is lesz addig meg vedd meg magadnak a legjobb cuccokat járj el mindenhová...
2012. jan. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!