Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki terhességének korai...

Aki terhességének korai időszakában (vagy talán végig) menstruált, az hogy jött rá, vette észre terhességét?

Figyelt kérdés
Milyen jelek utaltak rá?
2010. jan. 25. 22:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak a mellfeszülés volt gyanús. November végén kimaradt a menstruációm, gondoltam biztos csak késik 3-4 napot, előfordult már ilyen. 2 hét múlva még mindig semmi, vettem egy tesztet, ami pozitív lett. Na mondom akkor kb. 5-6 hetes lehetek, felkeresem a nőgyógyászom. Ő meg közölte, hogy a méhem méretei alapján ez legalább 9 hetes terhesség, és holnap reggel csinálunk egy ultrahangot. Én meg magyarázok neki, hogy de a múlt hónapban megvolt ugyanúgy rendesen, ahogy szokott... Másnap megerősítették,hogy 9 hetes terhes vagyok:)

17 hetes kismami

2010. jan. 26. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Előző! És görcsölt is a hasad vagy semmi fájdalom?
2010. jan. 26. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt kevesebb vérzésem a 4.,8.,11.,12.,16.,21., héten is, ezek közül a 11. heti volt erősebb, de akkor már tudtam , hogy Kismami vagyok.

Nagyon fáradékony voltam, cicik feszültek és szinte folyamatosan " mindjárt megjön " érzésem volt.

29 hetes Kismami

2010. jan. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%
Tesómnak a párja szólt,hogy szte terhes,mert elég hülye és csináljon tesztet.Igaz lett:)
2010. febr. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hányingrem volt,bár nem hánytam.Vettem tesztet,pozitív lett,gondoltam3-4 hetes lehetek,az ultrahang meg egyértelműen8-9 hetet mutatott
2010. febr. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ma hallottam, hogy egy másik suliba van egy 36 hetes(!) lány, és most tudta meg hogy terhes... az már azért durva.. nem?
2010. febr. 24. 21:31
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

hát persze hogy durva :S

nem hiszem el hogy nem érezte a picike mozgását:O

23 hetes kismama

2010. febr. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem görcsöltem. Engem szerencsére elkerültek a mindenféle rosszullétek is, pedig most már 21 hetes kismama vagyok.
2010. febr. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!