Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az orvosotokat felhívhatjátok...

Az orvosotokat felhívhatjátok telefonon, ha valami gondotok van?

Figyelt kérdés
Én magánorvoshoz járok. Soha nem "zaklattam" még telefonon, mindig szépen időpontot kértem, elmentem hozzá és fizettem. Volt egy missed ab-om 2 hónapja. Most megint próbálkoznánk, és ezzel kapcsolatban szerettem volna tőle kérdezni. Mindöszze egyetlen rövid kérdésem lett volna, amire egy mondatban tudott is volna válaszolni. Figyeltem arra, hogy rendelési időben hívjam, ne akkor, amikor már esetleg nem is dolgozik. De csak az asszisztensével tudtam beszélni, vele is csak közvetítette az üzenetet, amivel nem mentem semmire, mert azt én is tudtam. A lényeg annyi, hogy hiába hordja oda az ember a sok pénzt, csak akkor foglalkoznak vele, ha fizet? Mert a rendelésen nagyon aranyos, ott mindnre válaszol. Vagy én gondolom rosszul? Nálatok ez hogy van?
2009. máj. 13. 10:55
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Mégegyszer köszönöm nektek a válaszokat! Innen a környékből elég sokan járnak hozzá,szerintem utána érdeklődöm, hogy az, aki már szült is nála, neki hogy volt. Mert én ugye sajnos olyan sokáig nem jutottam a terhességemmel, mivel a 10. héten elhalt. Na, majd kiderül!
2009. máj. 14. 08:28
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!