Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az orvosotokat felhívhatjátok...

Az orvosotokat felhívhatjátok telefonon, ha valami gondotok van?

Figyelt kérdés
Én magánorvoshoz járok. Soha nem "zaklattam" még telefonon, mindig szépen időpontot kértem, elmentem hozzá és fizettem. Volt egy missed ab-om 2 hónapja. Most megint próbálkoznánk, és ezzel kapcsolatban szerettem volna tőle kérdezni. Mindöszze egyetlen rövid kérdésem lett volna, amire egy mondatban tudott is volna válaszolni. Figyeltem arra, hogy rendelési időben hívjam, ne akkor, amikor már esetleg nem is dolgozik. De csak az asszisztensével tudtam beszélni, vele is csak közvetítette az üzenetet, amivel nem mentem semmire, mert azt én is tudtam. A lényeg annyi, hogy hiába hordja oda az ember a sok pénzt, csak akkor foglalkoznak vele, ha fizet? Mert a rendelésen nagyon aranyos, ott mindnre válaszol. Vagy én gondolom rosszul? Nálatok ez hogy van?
2009. máj. 13. 10:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én sem tudom a számát. Asszisztenset tudom csak hívni rendelési időben. Szerintem is gáz, bár szerencsére én a védőnőt bármikor felhívhattam.
2009. máj. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem minden orvosomnak (házi-, nő-, gyerek-, fogorvos, még az állatorvosomnak is) megvan a mobilszáma. Ez egy szempont is volt az orvos kiválasztásánál.

A gyerekorvost is hívtam már éjszaka is, szó nélkül kijött.

Természetesen ha kijön, akkor megfizetem a fáradozását.

De napközben nyugodtan felhívom egy kérdéssel bármelyiket. Egyébként a rendelési időn kívüli telefonnak jobban örülnek, mert rendelés közben nem mindíg tudnak nyugodtan beszélni.

2009. máj. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz manapság jó orvost találni!Az enyém a lehető legjobb,kétszer szültem nála 7 éve járok hozzá.Rendelési időn kívül is tudok vele beszélni,de a magán telóján nem zavarom!Rendelési időben az asszisztens veszi fel,de ha kell vele is lehet beszélni.
2009. máj. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, én általában tudtam vele beszélni telefonon. Persze volt olyan, hogy rengetet próbálkoztam, mire felvette, de olyan is volt, hogy kerestem és ő visszahívott. (Természetesen nem napi szinten zaklattam mindenfélével, csak néha, ha olyan problémám volt, amivel kapcsolatban kérdezni szerettem volna tőle.)

Szerintem is elvárható lenne egy magándokinál, akinek kifizetsz x összeget alkalmanként + még a szülésért is, hogy szükség esetén beszélni tudj vele.

2009. máj. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én is magándokihoz járok, második babámat fogom nála szülni. A mobilját már régen megadta, és olyan is volt, hogy rendelés alatt hívtam. Meghallgatott és nem rázott le. Sztem ez a normális hozzáállás, nem kevés pénzt fizetünk ki neki havonta.17 hetes km.
2009. máj. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is felhívhatom a dokimat, ha olyan van, segít is, de ha nem érem el és a www.webbeteg.hu-n az orvos válaszolba szoktam feltenni a kérdésemet - mindig nagyon jó választ kapok és szakorvosok adják.
2009. máj. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Kriszta66 ***** válasza:
100%
Az én orvosom is nagy rendes akármikor zavarhatom sose ráz le. A gyerekorvosomnak is megvan az otthoni száma ha nincs otthon víszahiv.
2009. máj. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akkor nem én gondoltam rosszul. Én kifejezetten azt mondtam az asszisztensének (aki egyébként a felesége!), hogy a doktor úrral szeretnék beszélni, és hogy mikor lehetne. Erre azt a választ kaptam, hogy 1 óra múlva telefonáljak vissza, megpróbál vele beszélni. És erre kaptam a semmit mondó üzenetet. A válaszaitok alapján lehet, hogy elgondolkodom rajta, hogy tényleg ő e az ideális orvos. Csak ne lenne olyan tünemény, amikor a fizetős rendelésére megyek :)
2009. máj. 13. 11:44
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia, magándokihoz járok, rögtön megadta a mobiltelkójának a számát is. Ritkán eddig 2x hívtam fel, de mindig kézségesen meghallgatott és válaszolt. Amúgy én is bizonytalan voltam , hogy éppen most hívhatom-e, de gondolom megmondta volna, ha éppen nem ér rá és vissza is hívott volna szerintem.
2009. máj. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

De fel ám!

Mégpedig úgy, hogy magánrendelőbe nem járok, egy vasat sem fizetek, de ha gond van, akkor azonnal szólok neki. Még sosem zavart el, mindig segített. 5 éve járok hozzá.

Arra szoktam figyelni, ha megyek UH-ra vagy valamire, akkor viszem a kérdéseket listán és gyorsan megkérdezem, ezt egyébként ő is javasolta már.

Az, hogy csak az asszisztensével tudsz beszélni, nekem elég rosszul hangzik, én ezt nem tudnám elképzelni, elviselni.

2009. máj. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!