Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megtartsuk vagy hallgassunk a...

Megtartsuk vagy hallgassunk a családra?

Figyelt kérdés

Én 18 éves lány, nő vagyok. A párom nemsokára 19. Védekezés mellett estem teherbe, de ahogy elmondtam a családnak ellenem fordultak hogy vetessem el a babát. Pedig mi a párommal nagyon szeretnénk és nem a szülők nyakára születne, tőlük csak lelki támogatást kértem, anyagit nem!

Háztartást ellátom már most is, főzök , mosok, takarítok, dolgozok.

Szerintetek mire és kire hallgassak? Szerintük nem élem így ki magam. Szerintem pedig nekem így lesz a legjobb! Vele együtt !!

Köszönöm a válaszokat !


2011. okt. 26. 12:35
1 2 3 4 5 6 7
 51/65 anonim ***** válasza:
Én is még csak most olvastam,amit írtál.De jó volt olvasni.Mennyi idős a kislányotok?
2012. nov. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/65 anonim ***** válasza:
Gratulálok a kicsilányhoz!Mondtam én hogy tartsátok meg!!!:-)))És jo vége lett!!Sok boldogságot és egészséget nektek!!!
2012. nov. 23. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/65 A kérdező kommentje:

De aranyosak vagytok! :)

Képet nem szeretnék feltenni Róla, tudom hogy ismeretlenek vannak itt, de valamiért mégse.. Nagy hajjal született, sötét barna gyönyörű huncut szemekkel. Ma már fél éves, állandóan vigyorog és dumál. Nagyon pici volt amikor megszületett, olyan kis vékonyka volt :)(3.1kg) Most 8.5kg , de egyáltalán nem látszik rajta, mert nagyon hosszú baba!

A neve pedig Léna lett! :)

2012. nov. 23. 13:30
 54/65 anonim ***** válasza:
Léna: gyönyörű név, nekem nagyon tetszik! Gratulálok a jó döntéshez! Nagyon-nagyon-nagyon sok boldogságot kívánok Nektek, és sok egészséget!
2012. nov. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/65 anonim ***** válasza:
Szülők hogy állnak a Kicsihez és Hozzátok?
2012. nov. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/65 A kérdező kommentje:

Most már nem néznek ránk "csúnyán" :)

Elfogadták hogy ez van, mi így boldogok vagyunk!

Egyedül az anyósom borított ki, akivel egyébként nem rossza a viszonyunk. Amikor feljött a téma hogy hány gyereket szeretnék, akkor borult a bili. Nekem a nagy álmom hogy 4 gyermekem legyen, mindig is gyerek imádó voltam, és erre azt mondta hogy nem, nem kell 4 gyerek, elég nektek maximum 2. Na mondom... nekem 4 az álmom, majd a kedves apukával megbeszéljük hogy mi hogy lesz, és az anyagiak hogy engedik , de még puffogott hogy nekünk maximum 2 gyerek elég. Ja, és a másik hogy maximum 2-3 évet szeretnék köztük. Erre rávágta hogy kell ott a 10 év különbség.. :D

Na mindegy is, szerencsére ki tudok állni magamért, és tisztelettel, de megmondtam neki hogy neki 2 gyereke van, nekem nem annyi lesz. :D

2012. nov. 26. 13:46
 57/65 anonim ***** válasza:
gratulálok nektek,és hogy kitartottatok egymás mellett a baba mellett,sok egészséget kívánok!
2012. nov. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/65 anonim ***** válasza:
Szia. Én csak most olvastam a kérdésedet, és látom megszületett Léna. Nagyon-nagyon gratulálok Nektek!!! Sok Boldogságot kívánok!!!
2012. nov. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/65 A kérdező kommentje:
Köszönjük Szépen! :-)
2012. nov. 30. 18:41
 60/65 A kérdező kommentje:
De fura vissza olvasni :-) főleg így, hogy már úton a (tervezett) kisteso :-)
2014. júl. 22. 21:57
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!