Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megtartsuk vagy hallgassunk a...

Megtartsuk vagy hallgassunk a családra?

Figyelt kérdés

Én 18 éves lány, nő vagyok. A párom nemsokára 19. Védekezés mellett estem teherbe, de ahogy elmondtam a családnak ellenem fordultak hogy vetessem el a babát. Pedig mi a párommal nagyon szeretnénk és nem a szülők nyakára születne, tőlük csak lelki támogatást kértem, anyagit nem!

Háztartást ellátom már most is, főzök , mosok, takarítok, dolgozok.

Szerintetek mire és kire hallgassak? Szerintük nem élem így ki magam. Szerintem pedig nekem így lesz a legjobb! Vele együtt !!

Köszönöm a válaszokat !


2011. okt. 26. 12:35
1 2 3 4 5 6 7
 41/65 anonim ***** válasza:
örülök :) kép majd esetleg ? :)
2011. dec. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/65 A kérdező kommentje:

De fura újra olvasni ezt a kérdésemet :-)

Jót nevetek rajta hogy másra akartam bízni az életem sorsát. Úgy érzem a pici lányommal felnőttem az élethez!

Kiemelem a kérdést, hátha érdekel valakit a történetem vége :-)

2012. nov. 16. 18:42
 43/65 anonim ***** válasza:
Szia engem igen mindig visszaolvasom a megválaszolt kérdéseimet hátha van uj történés..:-))Örülök hogy boldogok vagytok..:-))majd irj még mizus?Fiucska vagy kislány?
2012. nov. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/65 krisztivan ***** válasza:
Érdekel:-)) Mi van Veletek? Úgy alakult ahogy elterveztétek? Vagy még jobb?:-)))
2012. nov. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/65 A kérdező kommentje:
Kislányunk lett :-) minden a legnagyobb rendben van, külön élünk 3asban, a párom dolgozik, a picinek is meg tudunk adni mindent :-) azóta a családdal is rendeződtek a dolgok es imádják a picurit.
2012. nov. 22. 00:59
 46/65 anonim ***** válasza:
Szupi! :) Olyan jó ilyen történetet is olvasni! :)
2012. nov. 22. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/65 anonim ***** válasza:
Szia! NAgyon örülök Nektek, hogy minden rendben alakult. :) Gratulálok a picihez és a döntésetekhez. :)
2012. nov. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/65 anonim ***** válasza:
jó olvasni az ilyen happy endeket,sok boldogságot!
2012. nov. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/65 anonim ***** válasza:
Mi lett a neve?
2012. nov. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/65 anonim ***** válasza:

Szia! Én még csak ma olvastam a történeted, de nagyon örülök, hogy megtartottátok!

Hogy vagytok? Nincs kép a kicsiről? Mi lett a neve?

2012. nov. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!