Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megtartsuk vagy hallgassunk a...

Megtartsuk vagy hallgassunk a családra?

Figyelt kérdés

Én 18 éves lány, nő vagyok. A párom nemsokára 19. Védekezés mellett estem teherbe, de ahogy elmondtam a családnak ellenem fordultak hogy vetessem el a babát. Pedig mi a párommal nagyon szeretnénk és nem a szülők nyakára születne, tőlük csak lelki támogatást kértem, anyagit nem!

Háztartást ellátom már most is, főzök , mosok, takarítok, dolgozok.

Szerintetek mire és kire hallgassak? Szerintük nem élem így ki magam. Szerintem pedig nekem így lesz a legjobb! Vele együtt !!

Köszönöm a válaszokat !


2011. okt. 26. 12:35
1 2 3 4 5 6 7
 31/65 anonim ***** válasza:
jajj de jó tudtam hogy igy döntötök!!!!Majd irj mizus veletek.
2011. nov. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/65 A kérdező kommentje:

Hát eddig szuperul voltam de most kicsit kavarog a hasamban valami :))) meg eddig alig tudtam enni egy ici picit , mostmeeeg. :D mindig olyan érzésem van hogy éhenhaloook :D na meg hányingerem van de elvileg nem vagyok hányós * kopp kopp kopp *

Már csak fél év és a kezemben tarthatom a kis drágát :)

Apuci meg kérdezte hogy szülés után mennyivel lehet ujra teherbe esni, mondtam hogy elvileg 3ho gyakorlatilag 1is elég, és azt mondta, oké akkor jöhet a következő :D (persze nem fog:))

2011. nov. 7. 15:49
 33/65 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok a döntésedhez :)


Én is 18éves vagyok, szintén védekezés(tabi) mellett fogant meg a babám. A párommal (21éves) egy percig sem gondolkoztunk azon, hogy megtartsuk-e vagy sem.

Az én családom sem igazán örült amikor elmondtam, hogy mi a helyzet. Volt ám sértődés, veszekedés, duzzogás. De különösebben nem érdekelt. Az én babám, másnak nincs beleszólási joga. Azóta már változott a helyzet, mindenki nagyon várja a babát, veszik neki a kis apróságokat :)

31hetes vagyok, januárban fog megérkezni a kislányunk :)

Ha van kedved akkor priviben beszélgethetünk :)

2011. nov. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/65 anonim ***** válasza:
úgy örülök Nektek!!! Biztosan nagyon jó szülők lesztek, majd írj mindíg mi van veled/veletek!
2011. nov. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/65 anonim ***** válasza:
Gratulálok!!! legyetek boldogok!!!!!
2011. nov. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/65 anonim ***** válasza:

CSAK arra hallgass, amit TE akarsz. A TE életed, a TE gyereked.

Gratulálok a picihez, örüljetek neki. Majd a nagyszülők is fognak, amikor meglátják :)

2011. nov. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/65 anonim ***** válasza:
0%
Hallgass az eszedre. Nem mondanak hülyeséget a szüleid. Én 20 évesen szültem, egy évvel később már el is váltam, és a fél életem tönkrement. Ha újra kéne kezdenem, másképp csinálnám.
2011. nov. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/65 anonim ***** válasza:
éN MEGTARTANÁM. Főleg ha megszületik, akkor pláne azt fogod mondani, hogy a legnagyobb hibát követted volna el életedben ha elvetetted volna. Tartsd meg, nem mindenki úgy éli ki magát h bulizik. Ne ők döntsék el
2011. nov. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/65 A kérdező kommentje:

17hetes vagyok, már nől a poci is (:

És mintha már érezném Őt :)

2011. dec. 16. 14:15
 40/65 anonim ***** válasza:

De jó! Gratula!

Szintén 17 hetes, 20 éves kismami

2011. dec. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!