Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik, hogy fogják hívni a...

Kismamik, hogy fogják hívni a babátokat?

Figyelt kérdés

Még csak 11 hetes vagyok, de azért már gondolkodtam de csak annyira jutottam, ha kisfiu akkor Ádám vagy Dániel lesz. Kislány nevet még nem találtam.

anyukám még kislány korában el döntötte, ha lesz egy lánya őt ugy fogják hívni mint ami az én nevem lett. Nekem soha nem volt ilyen gondolatom.

A tiéteket hogy fogják hívni? írjatok jó sokan! Kíváncsi vagyok kinek mi tetszik.?


(A Fausztuszos kérdés miatt jutott eszembe.)


2011. aug. 25. 19:53
1 2 3 4
 31/38 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm és mindenkinek boldog babavárást!
2011. aug. 26. 09:20
 32/38 anonim ***** válasza:

29 hetes vagyok és kislányunk lesz az Anna nevet kapja, édesapukának ez volt a kívánsága :)

Ha fiú lett volna akkor a Zsombor nevet kapta volna....majd a következő talán :)

2011. aug. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:

Sebestyén a fiam, a lányom Eszter lesz, úgy néz ki. Felkapott név, de egyszerűen nem tudunk másban megegyezni:( Amúgy nagyon tetszik, csak utálom a tucatneveket:(

1 gyerekes, 22 hetes km

2011. aug. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim válasza:
Nimród,Kiara,Jázmin
2011. aug. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 A kérdező kommentje:
A Jázmin nekem is nagyon tetszik. De képzeljétek az egész család azt mondta, hogy cigányos. Sok cigány kiscsajnak ez a neve. Én még nem hallottam ilyet, de el szomoritottak, pedig olyan szép név.
2011. aug. 26. 12:59
 36/38 anonim ***** válasza:

2 kislányom van: Lilla, és Léda. Néha van egy kis kavar mert nagyon hasonló nevek. :D

A második nevük Hanga, és Panna

2011. aug. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Mi még nem tudjuk, hogy kisfiu vagy kislány lesz de nevünk már van. Bence, Enikő 16hkm
2011. aug. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 A kérdező kommentje:

Köszönöm az ötleteket!

Úgy nagyjábol körvonalazódik. Ha kisfiu akkor Ádámnak fogják hívni.

Ha pedig kislány akkor Gréta vagy Kitti vagy Kira lesz.

2011. aug. 27. 08:19
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!