Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik, hogy fogják hívni a...

Kismamik, hogy fogják hívni a babátokat?

Figyelt kérdés

Még csak 11 hetes vagyok, de azért már gondolkodtam de csak annyira jutottam, ha kisfiu akkor Ádám vagy Dániel lesz. Kislány nevet még nem találtam.

anyukám még kislány korában el döntötte, ha lesz egy lánya őt ugy fogják hívni mint ami az én nevem lett. Nekem soha nem volt ilyen gondolatom.

A tiéteket hogy fogják hívni? írjatok jó sokan! Kíváncsi vagyok kinek mi tetszik.?


(A Fausztuszos kérdés miatt jutott eszembe.)


2011. aug. 25. 19:53
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
Igen én néztem, mert a a vezetéknevünk hosszú, ezért próbáltam rövidebb nevet választani.Amúgy én nem szeretem a nagyon extra különleges neveket.Inkább választottam egy nagyjából se nem nagyon régi nevet sem nem nagyon különlegest.
2011. aug. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
Tamás lesz. Nem csak azért, mert az apuka is Tamás, hanem ez a kedvenc fiúnevem mióta az eszemet tudom.
2011. aug. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:

hello


nekem van egy Barnabásom, most 13hetes kismama vagyok.

még nincsenek fix nevek, 3-3befutó van ugy néz ki.

fiu: Ádám, Benedek, Levente

lány: Aliz, Kamilla, Gréta

ezek közül fogunk dönteni.

2011. aug. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:

Az első lányunknál nem volt mérvadó hogy jól hangozzon a vezeték névvel,Apukának régóta tetszett a név,és megfogadta,ha egyszer lánya lesz,akkor Beatrix lesz. A másod szülöttnél nem mondta meg a doki,hogy fiú vagy lány,mi fiúra számoltunk,de azért elkezdtem lány néven gondolkodni,és az én nevem jutott az eszembe,de nem akartam hogy "csak" annyi legyen,nekem elég bolond egy felfogásom van,és cigányosnak találtam a vezetéknévvel az Anasztáziát,és az egyik mesében a kislányt Izabel-nek hívták,ott tetszett meg a név,és az A.ó..i Anasztázia Izabella már nagyon bejött. Nagy meglepi volt a szülőszobán ezt a nevet mondani,hogy írják a karszalagjára :-D Nagyon örültem is Neki!!

A harmadiknál nem az számított a lány név keresésnél,hogy jól hangozzon,hanem,hogy ne szúrjunk ki a másik 2 lánnyal-főleg a kisebbikkel! Elég hosszú,nehéz neve van a 2 leányzónak,és nagy kitolás lett volna,ha a 3. babát egyszerűen csak Kírának hívnánk,vagy Robertának. Ezért lesz Alexandra,ha lány- bár önmagában nem vagyok megbékélve a névvel még most sem,de a vezeték névvel nem rossz!


Üdv:a 2gyerkőcös,37heteske

2011. aug. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
Lányaim Petra és Luca. Szép és egyszerű nevek szerintem.
2011. aug. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
szia!20hetesek vagyunk és ma derültki hogy kiscsaj lesz!a VIRÁG nevet kapja,ha fiu lett volna akkor DÁVID. egyébként gratu a kicsikédhez!!
2011. aug. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
nekem fiam lesz zalánnak fogják hívni. 33 hkm
2011. aug. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 A kérdező kommentje:

Gratulálok mindenkinek mégegyszer!

Tényleg mindegyik szép név!

Az egyik esmerősöm azt mondta ha neki lánya születik egyszer Zsejkének fogják hívni. Ehez mit szoltok? Érdekes név nem?

2011. aug. 25. 21:05
 19/38 anonim ***** válasza:

Nekem is 2 gyermekem van a kisfiút Patriknak,a kislányt

Tifani Eugéniának hívják.Most várom a 3. babát,de még nem tudom mi lesz a neve.

2011. aug. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
Ja,elfelejtettem írni,hogy 6 hetes vagyok.Igen,érdekes név a Zsejke,nem találkozunk vele sűrűn.Tetszik nekem is.
2011. aug. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!