Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik, hogy fogják hívni a...

Kismamik, hogy fogják hívni a babátokat?

Figyelt kérdés

Még csak 11 hetes vagyok, de azért már gondolkodtam de csak annyira jutottam, ha kisfiu akkor Ádám vagy Dániel lesz. Kislány nevet még nem találtam.

anyukám még kislány korában el döntötte, ha lesz egy lánya őt ugy fogják hívni mint ami az én nevem lett. Nekem soha nem volt ilyen gondolatom.

A tiéteket hogy fogják hívni? írjatok jó sokan! Kíváncsi vagyok kinek mi tetszik.?


(A Fausztuszos kérdés miatt jutott eszembe.)


2011. aug. 25. 19:53
1 2 3 4
 21/38 A kérdező kommentje:
lehet hogy "ly" írjuk= Zselyke. Igen azt hiszem így lesz jó.
2011. aug. 25. 21:10
 22/38 anonim ***** válasza:

Van már egy 2 éves Nórám, és most várom Gábort, 19 hetes vagyok.


Boldog babavárást neked!

2011. aug. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 Szityák válasza:

Én ugyan még nem vagyok kismama, de gondoltam megosztom veletek, hogy 14-15 éves korom óta tudom, hogy a fiamat Péternek fogják hívni. Mostanra (23 évesen) megtaláltam azt a férfit, akinek biztosan tudom, hogy gyermeket akarok szülni és mit ad Isten? Azt mondta, ha fiúnk lenne, nála csak a Péter jöhet szóba!:D Azt hiszem erről nem fogunk vitatkozni.:)

Már a lánynévben is megegyeztünk, az elhunyt, de imádott dédim nevét fogja kapni és Anna lesz.:) Remélem azért még rá tudom venni, hogy megtoldjuk a Lili névvel, mert nekem az is nagyon tetszik.:) Mindenkinek egészséges és boldog kisbabát kívánok és jó babázást!:)

2011. aug. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
Már én is babázok,két kisfiam van,és már kora terhesen eldőlt a nevük.Első kisfiam Zétény,második Zimány.Ha lányok lettek volna Hanga és Zolna lettek volna :) További jó babavárást és találd meg a te/ti "szerelem nevetek"!
2011. aug. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:

Második válaszoló!Az Én kislányom is Kinga lesz!

35 hkm

2011. aug. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:

Van már egy Annánk(3 éves) és egy Botondunk(1.5 éves), ezeket a neveket az ismeretségünk kezdetén (több mint 11 éve), poén szinten választottuk, szinte egyszerre mondtuk ki az azonos elképzelésünket.

Egyébként kifejezetten jól hangzanak a családnévvel :-), ez fontos szempont volt nekünk, és az is, hogy magyar eredetű, vagy legalább itthon kellően meghonosodott név legyen, ne idegen hangzású, valamint, hogy külföldön is könnyen kimondható legyen.

Tesó csak az 5 éves tervünkben szerepel egyenlőre, a listás nevek pedig: Réka/Sára/Virág és Bercel/Bálint. Kedvenceim még a Lili, Izabella, Ádám, Balázs is, de ezek már vannak a szűk családban.

2011. aug. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
Nekünk kislányunk lesz, a nevét pedig már évekkel ezelőtt megálmodtuk: Hanna lesz. :-) Kár, hogy mostanra ilyen felkapott név lett ... De ennyi idő után már nem mondunk le róla! :-) A babát pedig már nagyon várjuk! (40+2 hetes kismama :-))
2011. aug. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:

Szia!

Ugyan még nem vagyok kismami, de ha az első kislány lesz akkor Mia Kíra :)

Ha kisfiú akkor még nem tudjuk.

Egyébként ezek a nevek tetszenek még.

Kislány: Csenge, Laura, Karolin, Kitti, Eszter

Kisfiú: Hunor, Olivér, Zoárd, Noel, Álmos


19L

2011. aug. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 krisztina24 ***** válasza:
Szia! Én 7 hetes terhes vagyok, még nem lehet tudni, mi lesz a babánk, de két-három név van a tarsolyomban. Ha fiú lesz vagy Róbert vagy Norbert, ha lány akkor Dóra. :-)
2011. aug. 26. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem van egy 2 éve gyönyörű Eszter Gerdám. A fiam a pocakomban vasárnap lesz 20 hetes. Neki a Dániel Zoltánt választottuk.

Remélem tudtam segíteni! Boldog babavárást!

2011. aug. 26. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!