Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik, hogy fogják hívni a...

Kismamik, hogy fogják hívni a babátokat?

Figyelt kérdés

Még csak 11 hetes vagyok, de azért már gondolkodtam de csak annyira jutottam, ha kisfiu akkor Ádám vagy Dániel lesz. Kislány nevet még nem találtam.

anyukám még kislány korában el döntötte, ha lesz egy lánya őt ugy fogják hívni mint ami az én nevem lett. Nekem soha nem volt ilyen gondolatom.

A tiéteket hogy fogják hívni? írjatok jó sokan! Kíváncsi vagyok kinek mi tetszik.?


(A Fausztuszos kérdés miatt jutott eszembe.)


2011. aug. 25. 19:53
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:

Szia!


Én ma vagyok 17 hetes és nekünk már kiderült, hogy kisfiú lesz. A Zsombor nevet adjuk neki, mert apának ez tetszik a legjobban. :)

2011. aug. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
Szia! A zsombor is szép név! Gratulálok a babához!
2011. aug. 25. 20:08
 3/38 anonim ***** válasza:

Szia! :)

Én 32 hetes vagyok (majd megdöglök ilyen melegben, még klímával is), két lányom lesz, Norina és Kinga lesz a nevük.


Sok boldogságot! :)

2011. aug. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
Mi is már vagy 2 éve tudtuk, hogy ha fiú, akkor Benjámin, ha kislány akkor Réka. Réka lett. :)
2011. aug. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:

Barnabás <3

Napokon belül érkezik :)

2011. aug. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:

Én 15hetes vagyok, nem tudjuk még a baba nemét. Fiunévből van egy-kettő ami tetszik, de lánynévből semmit sem találtunk! :) (Hunor a befutó)

Mindenkinek boldog babavárást!

2011. aug. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:

2lányunk van, Beatrix (Trixi) és Anasztázia Izabella (Aniza)

Ha a harmadik is lány,akkor Alexandra lesz- de szóba jött a Roberta,és a Kíra is. Ha fiú,akkor az apja nevét kapja : Róbert.


Boldog babavárást és egészséges kisbabát!!



Üdv:2gyerkőcös,37hkm

2011. aug. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:

Mindenkinek gratulálok! És mindegyik szép név. Bármelyiket adhatnám a babámnak nem szégyenkeznék miatta.

csak a vezeték névhez nem illik mindegyik. Ti azt nézitek, hogy össze csengjen?

2011. aug. 25. 20:11
 9/38 anonim ***** válasza:
Első babánk Lilla lett, most várom a másodikat 7 hetes vagyok. Ha fiú lesz az apja után Péter, ha lány akkor a Fannit választottam, úgy ahogy én választottam a Lillát is.A férjem rám bízta :)
2011. aug. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:
Ugy látom ez jó téma. Várom még a szép baba neveket!
2011. aug. 25. 20:13
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!