Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik! 2011 márciusban...

Kismamik! 2011 márciusban szültök, hogy vagytok? Első babátokat várjátok?

Figyelt kérdés

Én első babámat várom és még nem igazán tartom Kismamákkal a kapcsolatot.


Érdekelne, hogy vagytok?


2010. nov. 26. 09:23
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:

Végre valaki, akinek szintén jól sikerült a nyaralás és márciusi babája lesz! :)

Mi jól vagyunk, a baba sokat mocorog, kis rafinált, az apjára ütött. :)

És igen, első baba lesz nálunk, első unoka a nagyszülőknek, úgyhogy jó sokan várják. :)

2010. nov. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi március elejére várjuk első babánkat.

Jól vagyok, mostanra nagyon megugrott a poci növekedése, ez néha okoz panaszokat, gyomorégés, nehezebb légzés, meg viszket a poci. :)

Meg az éhség, hű, de tudnék/tudok zabálni, de azért odafigyelek, nem szeretnék túl sokat hízni, amennyi már nem egészséges. Nem diétázom, csak ésszel eszek. :)


Te?


25h km

2010. nov. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
milyen nemű a babátok, tudjátok? :)
2010. nov. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
Vásárlással még sehogy nem állunk, januárban szeretnénk, kicsit babonából, na meg ünnepig minden drága, drágul, viszont utána, jönnek a jó kis leárazások :P
2010. nov. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:

Március elejére várjuk a kislányunkat.

2. baba.

Nekem néha már nyílalgat a hüvelyem, néha keményedek, dehát egész nap rohangálok a 2 éves kisfiam után.

Ruhákat most december elején veszek, a vateráról használtan nagy részét, mást még nem vettünk.

2010. nov. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Nálunk kisfiú lesz. Legalábbis remélem, hogy két orvos nem téved.:)

Vásárlással még mi sem nagyon foglalkoztunk, van egy kiskádunk és egy hordozónk, meg néhány kis ruha, aminek nem tudtam ellenállni. :D

2010. nov. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
Március közepére várjuk a bébit, első baba. Kicsit aggódom a hízás miatt, mert már 5 kg-nál járok, és kb hetente 1 kiló jön fel...hatalmas étvágyam van. De a baba hál Istennek sokat mocorog, nagyon édes!
2010. nov. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
Sziasztok! MI március végére várjuk, szintén első baba és kislány. Nagyon virgonc. :) Még mi sem vettünk neki semmit, sok mindent fogunk kapni aztán ami még kell januártól szerezzük be mi is. Hát az étvágyam nekem is megnőtt, még hajnalban is arra kelek éhes vagyok. De hát vissza kell fognom magam mert eddig 6 kg tartok. Jó egészséget és örömöt mindenkinek :)) 23 hetes km
2010. nov. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 A kérdező kommentje:

De jó, hogy ilyen sokan vagyunk!! :)


Első baba és kislány lesz úgy néz ki. Nagyszülőknek első baba (részemről) :) Még mi sem vásároltunk neki semmit, részben babona miatt sem. De nagyon nehéz megállni, hogy már ne vegyük meg a kiságyat, stb. Már nagyon várjuk. :)

És igen, mi is a januári leárazásokra hajtunk :D


Nekem rosszulléteim vannak a 6.héttől kezdve, tehát nehezebb picit, de jól viselem. A hasam nekem is keményedik néha, szedem a magnéziumot.


Gondolkozik valaki Őssejttárolásban?

2010. nov. 26. 10:22
 10/55 anonim válasza:

sziasztok!

én március 11-re vagyok kiírva, első baba lesz nekünk is és kislány.

én nagyon sokat hányok sajnos nem múlt el félidőben pedig nagyon bíztam benne, de nem baj a kicsiért mindent!!!!

hogy viselitek a frontot?

amúgy a pocaklakóm nagyon virgonc rengeteget mocorog..

mi sem nagyon vásároltunk még csak 1-2 rucit vettünk neki mert nem bírtam ellenállni..

a kiságyat jövőhéten hozzák pont most volt akcióban így megrendeltük..

ha gondoljátok és van időtök illetve kedvetek beszélgessünk szerintem mindenkinek jó lenne..

további szép napot mindenkinek :)

vigyázzatok magatokra... :)

2010. nov. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!