Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik! 2011 márciusban...

Kismamik! 2011 márciusban szültök, hogy vagytok? Első babátokat várjátok?

Figyelt kérdés

Én első babámat várom és még nem igazán tartom Kismamákkal a kapcsolatot.


Érdekelne, hogy vagytok?


2010. nov. 26. 09:23
1 2 3 4 5 6
 11/55 A kérdező kommentje:

Utolsónak: jobbulást! Én is folyamatosan szinte minden nap rosszul vagyok, de szerencsére nem hányok. De közel állok hozzá nagyon sokszor.

A kiságyat már mi is kinéztük, de még nem vettük meg.


A frontot és nagyon nehezen viselem. Akkor vagyok a legrosszabbul.


Én szívesen beszélgetek, van időm, hisz ezért is tettem fel ezt a kérdést, bár tudom, hogy ez nem fórum. De hátha.

:)

2010. nov. 26. 12:18
 12/55 anonim ***** válasza:
Mi szeretnénk az őssejtet, annyi mindenre jó (lesz)...
2010. nov. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/55 anonim ***** válasza:
Mármint annyi esetleg adódó problémát orvosolni tudnak vele, már most is, hát még később.
2010. nov. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/55 anonim ***** válasza:
Én 25hetes km vagyok,és szerencsére semmi problémám a terheségemmel:) Eddig ugy néz ki,kislányunk lesz,Menta.Szinte mindenünk megvan már,nagyon várjuk már a kis csöppöt..:)
2010. nov. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/55 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Március 11-re vagyok kiírva és kezdek kicsit fáradékony lenni.Sokat pihenek,a pocim már nő,és a kicsi is mocorog sokat,egyem meg.

Kisfiút várunk,Áron lesz és már néhány dolgot beszereztünk neki,pl.ágynemű,kiságy,ruhácskák.

Sajnos majdnem mindent nekünk kell megvenni így időben elkezdtük,nehogy valami kimaradjon és persze,hogy ne mindent egyszerre kelljen megvenni.Én nem hiszek a babonában,úgy gondolom mindenki úgy csinálja ahogy jónak látja.


24 hetes kismama

2010. nov. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/55 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


-Nekünk is első baba, márc 20-ra vagyunk kiírva. Csak kapott holmink van, babonából nem vásároltunk még.

Sajnos a nemét még nem lehet tudni, takargatja magát, talán jövőhéten.

Ti hol fogtok szülni?

Mi a Sote II. női klinikán

2010. nov. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/55 A kérdező kommentje:

Én elvileg a Baycsiban fogok szülni. Ott van a fogadott orvosom.

Mi is szeretnénk az őssejttárolást, mert tényleg sok betegségre jó lehet és persze már van részletfizetési lehetőség is.


Ha gondoljátok, folytathatjuk a beszélgetést itt is. Én leszek holnap is. :)


Jó éjt!

2010. nov. 26. 20:01
 18/55 anonim ***** válasza:
sziasztok. én is márc. 20-ra vagyok kiírva:) és nekünk kislányunk lesz. Én a Péterfyben fogok szülni. Egész jól viselem a terhességet mostanában, bár már nagyon szeretném ha itt lenne köztünk. De gondolom ezzel mindenki így van:D
2010. nov. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/55 anonim ***** válasza:

Én az előző márc. 20. vagyok :D De jó!

nincs sajnos kismama ismerősöm, itt szoktam csak megnézni kinek milyen tapasztalatai vannak.

2010. nov. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/55 anonim ***** válasza:

Halihóóó! Én is itt vagyok!

Március 10-i kiírással. Első gyermek, első unoka és kisfiú lesz.

Jól vagyok, kicsit hiperaktívan.


Úgy tudom van valahol a Márciusban szülő kismamáknak egy fórum, de zárt körű. Pár hónapja olvastam itt róla.

2010. nov. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!