Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik! 2011 márciusban...

Kismamik! 2011 márciusban szültök, hogy vagytok? Első babátokat várjátok?

Figyelt kérdés

Én első babámat várom és még nem igazán tartom Kismamákkal a kapcsolatot.


Érdekelne, hogy vagytok?


2010. nov. 26. 09:23
1 2 3 4 5 6
 21/55 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Örülök, hogy ennyien írtatok. Több helyen is van márciusi kismamás fórum :) Én is olvastam róluk, csak olyan régóta működnek már, egyáltalán befogadnak-e ?


Ti tagja vagytok valamelyiknek?


Az őssejtet mi is szeretnénk, csak még nem tudjuk,melyik bankot válasszuk.

2010. nov. 28. 19:17
 22/55 anonim ***** válasza:

moncsi:


sziasztok én márc30ra vagyok ki irva kislányomal van már 2fiam..én már mindent meg vettem kivéve a pelenkázot és a babakocsit de azt is ki néztem már..én hoxán vagyok a 2011márciusi babáknál gyertek oda nyugodtan rendes anyukák vannak és igen is be fogadnak ujakat is:-)

2010. nov. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Remélem még tart a beszélgetés. én is március 11 re vagyok kiírva és kisfiú lesz.:) Nagyon sokat mocorog és az uh alapján tiszta apja. Én mondjuk nem "viselem jól" a terhességet. Illetve minden rossza mi jöhetett kijött. Már vizesedem. És 12 kilót szedtem magamra, annak ellenére hogy nincs étvágyam. Bár szerencsére nem látszik csak a pocakom nagy, egyébként nem látszik hogy híztam.

De azért pörgök amennyit tudok, csak estére halok meg a hátfájástól.:(

Mi még csak a babakocsit vettük meg mert ahol a szüleim élnek sokkal olcsóbb volt és találtunk egy szupert fél áron.

Nálunk is első baba, első unoka stb.

Ti készültök majd a gyerekszobával? Szeretnétek rendezgetni? Hol fogtok szülni?


Jó egészséget

2010. dec. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 A kérdező kommentje:

Szia. Én kislányt várok és én nekem rosszulléteim vannak már az elejétől fogva, én sem viselem könnyen. Én kb. 8 kg-t híztam eddig, nem nagyon szeretnék többet, de hát ha fogok, akkor fogok. :)


Mi még semmit nem vettünk meg a babának.


Ti a babakocsit mi alapján választottátok ki? Mert ugye, ha márciusban szülünk, akkor már nem kell olyan nagyon vastag, túlrakott kocsi, nem?

2010. dec. 2. 16:19
 25/55 anonim ***** válasza:

11.26. 16:í9 vagyok, na kiderült, hogy kislányunk lesz! titokban arra vágytam!

Hogy vagytok?

Én egyenlőre teljesen panaszmentesen, meg is lepődtem, mindjárt a III. trimeszterbe érünk :D

2010. dec. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/55 A kérdező kommentje:

Szia! Gratulálok neked! Nekünk is kislányunk lesz.

Most nálam az a panasz, hogy magas a cukrom. A terheléssel lett 7, de ma reggel a zsemlés, tejes változatnál meg 8,6. Most mértem ismét és 8,5. Megyek is majd orvoshoz. :(


Te hogy állsz ezzel?

2010. dec. 14. 16:24
 27/55 anonim ***** válasza:

Szia!


13:08-as vagyok.

Nekem a cukrom rendben volt, viszont a koleszterinem megduplázódott az előző vérvétel óta, pedig nem is híztam eddig csak 2 kilót. Azt mondják diétázzak, ne egyek zsírosat, de azt amúgy sem eszem, úgyhogy megfogtak :)

Neked mennyire bökdös a babád?

Most éjjel szinte semmit nem aludtam, ilyen erősen eddig nem bökdösött.

2010. dec. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, csak most nézem, hogy azt írtad hogy előszőr 7 lett? Mitől lehet, hogy magas?
2010. dec. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 A kérdező kommentje:

Igazából én sem tudom, mitől lett olyan magas. 7 az érték. A védőnő szerint elég a 200g-os diétát tartanom. Most nem táplálkozom teljesen másképpen, és nem is jön össze még a 150g sem.

De mellőzöm a csokit, meg a péksütit és a tésztát (heti egyszer rizs, talán tészta)


Az én leánykám egész nap mozog, nagyon eleven, még néha éjszaka is. (főleg, ha oldalt fekszem) A védőnő szerint ez jó, mert jól érzi magát. :)

És hát, több az esélye, hogy kint is elevenebb lesz.


Te melyik kórházban fogsz szülni?

2010. dec. 16. 08:52
 30/55 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem is akkor eleven, ha oldalt fekszem:)

Én a Sote II.női klinikán fogok szülni.

Én is ezeket az ételeket kerülöm, de elég nehéz pl reggelinél, hogy ne kenyeret egyek.

Te március hányadikára vagy kiírva? Kíváncsi vagyok végül mikor fog megszületni.

Te is könnyebben elfáradsz? Nekem ez olyan szokatlan, mindig rohangáltam, most meg pár óra után alig élek.

2010. dec. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!