Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik! 2011 márciusban...

Kismamik! 2011 márciusban szültök, hogy vagytok? Első babátokat várjátok?

Figyelt kérdés

Én első babámat várom és még nem igazán tartom Kismamákkal a kapcsolatot.


Érdekelne, hogy vagytok?


2010. nov. 26. 09:23
1 2 3 4 5 6
 41/55 A kérdező kommentje:

Hello!

Babakocsit már nézegetünk, nektek milyen van?

A te babád is csuklik sokszor? Az enyém igen. Ja, az álmokról a annyit, hogy az utóbbi hetekben én is összeálmodik minden hülyeséget. És napok óta szinte alig alszom éjszaka. De nem pont a baba miatt, hanem nem tudom. Talán az időjárás miatt. Nem bírom ezt az enyhe időt.


Pénteken voltam UH-n és mindent rendben találtak :) Még a méhlepényem állapota is 0-s!

Te most már milyen gyakran mész majd orvoshoz?

Hogy vagytok egyébként? Te és a kis Sarolta?

2011. jan. 10. 12:06
 42/55 anonim ***** válasza:

Szia!


igen, sokszor szokott csuklani:)

nekem az alvás most kezd kicsit javulni, eddig volt hogy 3-4 órát olvastam éjszaka, most már végig tudom aludni, eltekintve 1-2 pisiléstől:)

Csak 31.-én megyek orvoshoz, én eddig is havonta jártam, mert az sztk-ban ahova elsőre mentem annyira bunkók voltak, hogy elmentem magándokihoz, ő meg havonta berendel. De az utolsó december végi vizsgálaton minden rendben volt.

De jó, hogy rendben van a méhlepényed!

A pici jól van, most már kevesebbet mozog, de azokat elég erősen, és mozog az egész pocakom:)

Mi kapunk egy pierre cardin nagy kerekes babakocsit egy barátnőmtől, épp most néztem, hogy már jó sok babaholmi összegyűlt, próbálom áttekinteni, hogy mik kellenek még.

Ti milyet vesztek?

neked már nem is olyan sok van hátra:) nekem 2 héttel több, persze ha nem bújik ki hamarabb.

Most fogjuk elkezdeni átrendezni a lakást és a babaszobát, már a férjem is nagyon izgatott.

Egyébként neked is panaszmentes szinte? Attól eltekintve, hogy néha fáj a medencém, és kissé nehezen kelek ki az ágyból, azt mondhatom, hogy tök jól viselem.

Azt tudod, hogy most mekkora lehet a babád? Lassan el kell járni majd ctg-re is ugye? Az hányadik héttől lesz?

minden jót nektek!

2011. jan. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 anonim ***** válasza:

Szia!


Utolsó vagyok! Hogy vagytok? Remélem minden rendben veletek!

2011. febr. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 A kérdező kommentje:

Szia% Jól vagyunk, köszönjük! Nem is olvastam a válaszodat, csak most. Bocsánat.

Jövőhéten megyek NST-re (máshol ezt hívják CTG-nek, ha jól tudom.) Jól tudom? Aztán nem tudom, gondolom hetente vizsgálatok, de majd az orvosom elmondja.

Te hol fogsz szülni?

Sajnos az utóbbi két hónapban folyamatosan rosszul vagyok, egyedül már nem mehetek sehova. Szapora a szívem és lehet emiatt fele annyi idő alatt elfáradok. Szednem is kellene rá gyógyszert.

Mi összeállítottuk a Baba kocsit. Milyen is a típusa? Hú. Hauck Malibu zöld-fekete. Ez a sportrész. Külön vettünk hozzá való barnás-fehér mózest. (mert zöldben már nem volt). És fizettünk 36000 Ft-t. Nagyon jó kocsi, könnyű és stabil. Ti milyet vettetek?

Nekünk már majdnem mindenünk megvan a baba érkezésére, már csak mosnom kell, azt a héten elkezdem.

A gyermekorvostól még kapunk receptet (baba dolgokra). Ezt ismered? Ez tartalmaz gézlapot, hintőport, popsikrémet meg egyebeket is.

A kis Nati jól van itt a pocakomban, minden nap érzem, nagyon megnyugtató. Nem tudom, hány kg. lehet, talán 2,5 vagy még több?

Te hogy vagy? Neked is a 36. héttől kell menned CTG-re?

Hasad nem fáj? Nekem szokott, főleg éjszaka, alig tudok átfordulni az ágyban. :)

A méhszájam két hete C3100 volt már. Most lehet tovább is nyíltam, nem tudom. De hát közeledünk a nagy nap felé?


Sarolta jól van? Hogyan fogjátok becézgetni?

2011. febr. 10. 10:47
 45/55 anonim ***** válasza:

Hogy vagytok?

Nálunk 2.-án megszületett a kislányunk! :)

2011. márc. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 anonim ***** válasza:
gratulálok:) nekem is a 37. hétre, febr.24-én megszületett a kislányom. jól vagyunk. 4500gr.
2011. márc. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 A kérdező kommentje:
Én is gratulálok! Nálunk február 27-én született meg, 38 hétre Natália, 3100 grammal. :)
2011. márc. 21. 15:21
 48/55 A kérdező kommentje:

Kislány és 4500 gramm??

Húha, jó nagy babuci lett :))

2011. márc. 21. 15:21
 49/55 anonim ***** válasza:

12.35 vagyok , nekünk Sári lett a lányunk, 37+3 hétre és 56 cm 3kg:)

Gratulálok Nektek!

Nem vagytok hulla fáradtak?:)

2011. márc. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 anonim ***** válasza:

Én vagyok a 4500gr-os baba anyukája. 4250-el született, most 4500gr. De, hulla vagyok, fáj az aranyerem, a gátam, alig tudok menni és a 2 évesem is most készül kikészíteni:)

Ő, Nóra baba.

2011. márc. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!