Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » "Örülj, hogy fiú! "?

"Örülj, hogy fiú! "?

Figyelt kérdés

Légyszi, segítsetek, hogy tényleg őszintén örüljek! Kíméljenek a "szégyelljem magam" típusú hozzászólók, az magamtól is megy, köszi.

Igazi fiús anyukák, számítok rátok :)


2011. febr. 28. 10:57
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/72 anonim ***** válasza:
100%

Szia


En nagyon kislanyt vartames az is lett, de a ferjem el nem tudta kepzelni, hogy lanya legyen.

Rettegett a gondolattol is, hogy kimondja "kislanyom".

Amikor megtudtuk a 18. heten, hogy kislany az az eros ferfi osszetorve konnyes szemmel jott ki az ultrahangrol.

A baba szuleteseig baratkozott a gondolattal es probalta az en oromomet nem elrontani, de annyira latszott rajta, hogy kisfiut vart es nem boldog 100%osan.

Aztan amikor megszuletett a lanyunk ,vegig ott volt velunk.Vegig nezte ahogy belecsobban a vizbe az az apro pici emberke.Elvagta a koldokzsinort es kozben folytak a konnyei.Sirt az en 190 centis tetovalt ferjem.Sirt a boldogsagtol.

Tutdom hihetetlen, hogy igy megvaltozik valaki es valami, de hidd el nalad is meg fog.

Azaz igazsag, hogy nagyon boldog volt akkor, de meg kozel sem annyira mint most.

Min den nap kap valamit a lanyunktol.Ha megszuletik a fiad 100000 lanyert sem cserelned el :) ebben biztos vagyok!!!


Jo egeszseget es konnyu szulest kivanok

2011. ápr. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/72 anonim ***** válasza:
100%

Én kislányt akartam mindenképp:)

El sem hittema dokiknak hogy foú lesz, mindig rózsaszín szoknyát nézegettem a bababoltokban. Igazából elszomrodtam hoyg fiú lesz, DE mikor megszületett ÁÁÁÁÁÁÁÁÁ imádom:):):)

El sem tudnám képzelni hogy lányom legyen, másodiknak is fiút szeretnék:) Olyan kis vagány, életem szerelme.

Boc

2011. ápr. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/72 A kérdező kommentje:
04-15 21:53! Megy a drukk!!! Majd írd meg az eredményt, ha van kedved! :)
2011. ápr. 18. 14:47
 64/72 A kérdező kommentje:
Jelentem: megszületett a kisfiam, és imádom! Teljesen igazatok volt mindenben! :)
2011. nov. 15. 12:49
 65/72 anonim ***** válasza:

:)

Gratulálok, a kis úrfihoz. Sok boldogságot hozzá és neki pedig egészséges, boldog, hosszú életet.

2011. nov. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/72 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én egy régebbi válaszóló vagyok, akinek 2 ill. mostmár lassan 3 fia van:)

Gratulálok! És sok-sok boldogságot hozzá!!!

2011. nov. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/72 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Nektek is minden jót! :)
2011. nov. 16. 17:31
 68/72 anonim ***** válasza:
100%
Gratlálok! Jelenleg második kisfiamat várom. :)))
2011. nov. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/72 A kérdező kommentje:
:)
2011. nov. 21. 16:25
 70/72 A kérdező kommentje:

Ha netalán valaki hasonló "problémával" küzd és rátalál a kérdésemre, annak ezt üzenem:


"Elnézem a fiamat a kiságyban és a fiam visszanéz rám.

Örülök, hogy fiú vagy, mondom neki, bár kislányt szerettem volna, de akkor még nem ismertelek. És úgy látszik, a fiam is örül, mert rám mosolyog." (Janikovszky Éva)

2011. dec. 13. 16:04
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!