Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » "Örülj, hogy fiú! "?

"Örülj, hogy fiú! "?

Figyelt kérdés

Légyszi, segítsetek, hogy tényleg őszintén örüljek! Kíméljenek a "szégyelljem magam" típusú hozzászólók, az magamtól is megy, köszi.

Igazi fiús anyukák, számítok rátok :)


2011. febr. 28. 10:57
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/72 anonim ***** válasza:
100%
előző vagyok. Azért nem bánnám, ha a második babánk lány lenne majd.
2011. febr. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/72 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 6. hónapig azt mondták, hogy lány, aztán kiderült, hogy fiú. Egy fél napig kicsit szomorkodtam, de hamar átálltam a fiús anyuka üzemmódra:) Ne aggódj, eszedbe sem fog jutni egyszer sem, hogy miért nem kislány lett:)
2011. febr. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/72 anonim ***** válasza:
100%

Leírom a mi történetünket, hátha segít valamit és másként éled meg a fiús anyaságot.

Az első babánk elment a 8. héten. Szomorúak voltunk.

Kislányt szerettünk volna mindketten, majd amikor ismét terhes lettem, bizakodtunk, hogy kislány. A 18. héten kiderült, hogy nagyon beteg a baba, több vizsgálaton átestünk, mire végül a 22.héten meg kellett szülnöm, magyarul el kellett vetetni,mert életképtelen lett volna. Akkor a szülőszobán csak annyit mondtam, hogy nem akarom látni, csak a nemét szeretném tudni. Kisfiú volt.

Ezek után úgy voltunk, tök mindegy milyen nemű, csak egészséges babánk szülessen, és én titkon fiúban reménykedtem utána. Közel 2 év múlva megszületett a kisfiunk. Imádtam, imádom! Tesót szerettünk volna, párom reménykedett a kislányban, én meg a jóég tudja miért, megint kisfiúban bíztam. És igen, most 15 hós a kisöcsi.

Imádom, tündéri kis kópé, el sem tudnék képzelni egy kislányt magam mellett:)

Na jó, azért a 3. lehetne lány, de ha nem az, az se érdekelne.

A fiúk is nagyon aranyosak, szeretetreméltóak, okosak, ügyesek és igen, rosszabbak is:D

2011. febr. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/72 anonim ***** válasza:
100%

Egy lány után született 3 fiunk. Én is alapvetően lányos anyának érzem magam, és mégis így alakult. Főleg a 4. babánál "sokkolt", hogy megint fiú. De aztán gyorsan meggyőztem magam, hogy biztos ez így is jó lesz, hisz a másik két fiú is olyan szép és aranyos. Aztán azóta, hogy megszületett, természetesen el nem cserélném egy kislányra sem. Pont őt szeretem, méghozzá nagyon, annyira szép, édes és kedves!!!

Nemrég derült ki, hogy jön a következő. Titkon reménykedem, hogy hátha kislány lesz, de azért készülök lelkileg, hogy az is nagyon jó lesz, ha fiú lesz! :-)

Bíztatásképp mondom, hogy a fiúk nagyon bújósak, érzelmesek, és elolvadsz majd, amikor a fiad "udvarolni" fog neked ("Anya, szeretlek, te vagy a legszebb!"). Mondhatni, szerelmes leszel belé!

Szóval, átérzem a csalódottságodat, de hidd el, utólag eszedbe sem fog jutni, hogy de jó lett volna kislány... Nagyon fogsz örülni, hogy fiú lett! Helyes, okos, cuki, huncut kisfiú! :-)

2011. márc. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/72 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Nagyon köszönöm mindenkinek! :)

Most már 100%, hogy kisfiú, és már nagyon örülök neki, sokat segítettek a válaszaitok. Van már egy kislányom, el se tudtam volna képzelni mást.

Én is fiús anyuka leszek!:)))

2011. ápr. 15. 12:55
 26/72 anonim ***** válasza:
75%
Szia! Nem olvastam a válaszokat, de leírom a történetem: 12. héten kiderült, hogy tuti fiú, elfogadtam, örültem, hogy egyáltalán lesz és egészséges. Pedig én eszementen lányos voltam, kislány korom óta egy fürtös hajú tündérről álmodtam. Lassan két éve megszületett a fiam. Igazi szerelem lett köztünk, olyan, amit szerintem nem lehet érezni, csak egy kisfiú iránt. Csodálattal néz ő is rám, anya a minden, de nagyon szereti apát is, tehát nem úgy anyás, hanem lelkileg nagyon kötődik, és jön, puszilgat, ölel... Ragozhatnám még. Hatalams szerelem, és következőnek is egy vagágy kisfiút szeretnék, annyira tökéletes ez a kapcsolat. Hidd el, amint megszületik, beleszerelmesedsz. Az összes fiús anyuka barátnőm alátámaszthatja. Annyi mindet lehet velük csinálni, és már most félek, hogy mi lesz, ha anyós leszek.... Majd jön egy lány, aki elviszi az én kisfiam... :) De ez lesz az élet rendje. :) Szóval hidd el, nagyon jó fiús anyukának lenni!!!!!!!!!!!! :)
2011. ápr. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/72 A kérdező kommentje:
Már elhiszem és már most imádom!!!
2011. ápr. 15. 13:03
 28/72 anonim ***** válasza:
100%

:)

Nagyon örülök neki, hogy boldog vagy. Az is leszel. Én elsőre fiút szerettem volna, kislány lett. Úgy megszerettem, hogy másodikra is lányt szerettem volna és fiú lett. De egyiket sem bánom. Boldog vagyok velük. Egy tündéri kislány, és egy édes kisfiú. Mindkettő tökéletes. :)

2011. ápr. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/72 krisztivan ***** válasza:
100%
Nálunk mindenki jobban szeretett volna lányt ezért gondoltam,hogy fiú lesz.Így is történt.Nem tudtam elképzelni hogyan és miként fogom én nevelni(két húgom van.De amint kibújt és láttam,hogy tiszta apja(mindene tökéletesen hasonmás volt)azonnal tudtam,hogy csakis fiam lehet méghozzá ilyen tökéletes.Mostmár változott sokat,a szeme most épp rám hasonlít de a szája és az álla na meg a gödröcskék azok bizony apáé,és én tiszta szívemből imádom.Nem tudom elképzelni hogy lányom van.Én már fiús anya vagyok.Mégha már most 7 hósan is egy igazi kis csibész lett.
2011. ápr. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/72 anonim ***** válasza:
100%

:-) örülök, hogy túl vagy a krízisen.

én csak annyit mondhatok, hogy szét fogod magad röhögni. nekem két fiam van, 2 éves és 9 hós, tehát kicsi a korkülönbség, de amennyi ökörködést azok művelni bírnak... mint egy nagyon jó szitkom. sorozat.

:-)

2011. ápr. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!