Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogy lehet ezt átvészelni,...

Hogy lehet ezt átvészelni, hogy ne őrülj bele?

Figyelt kérdés
Talán nem is jó helyen írok,de hátha mégis.Másfél hete szültem meg a kislányomat császárral,24 hétre.Másfél órát élt csak,egyszerűen elfolyt a magzatvizem nem tudtak mit tenni.Teljessen összetörtem lelkileg,nagyon akartam ezt a babát.36 éves leszek,és van két nagy gyerekem.A héten küldik a hamvait,itthon akarjuk szétszórni.Úgy érzem beleörülök,hiába a családom most úgy érzem ők nem pótolhatják még a szeretetükkel sem.Nem tudom a férjem min megy keresztűl,mert próbálja elöttem tartani magát,nekem ez is fáj mert olyan érzésem van néha,neki már nem is fáj,nem is gondol annyit rá mint én.(tudom hogy ez nem igaz)Ha valaki hasonló dolgon ment keresztűl mostanában mint én,szivessen beszélgetnék vele,hisz csak olyan ember érthet meg minket igazán,aki ugyanazt élte át.Igazából ennyit szerettem volna csak...........
2009. okt. 27. 14:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia


én nem életem át amit te csak azt szerettem volna mondani, hogy nagyon sajnálom ami veletek történt!!!

De ha szeretnél valakivel beszélni lén szívesen meghallgatlak, tényleg!!!

2009. okt. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Nekem a 27héten halt meg a kislányom,tudom sajnos,min mész keresztül.Nagyon nagyon sajnálom!Ha gondolod,itt,vagy privátba irhatsz nekem.
2009. okt. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem is ugyan ez a sztorim, csak már 2,5 éves történet..

24 hét 5 naposan elfolyt a vizem,mire kórházba értünk már szivhangot sem találtak a babánál. 36 óra vajúdás után "született" meg.

Ezt a senkinek nem kivánom még ellenségemnek sem...

Nekem is volt már akkor két nagy gyerkőcöm.

Borzasztó volt egy fél évig, nem beszéltem senkivel.

Elláttam a családom, elmentem dolgozni, és ez ment...

DE!!!

Kárpótolt az élet és fél éve megszületett Zoé (élet a név jelentése).

Ez tudta velem feledtetni a történteket.

A kh-i zárójelentésen felszálló fertőzés okozta korai szülésmegindulás állt.

Ami érdekes előtt 2 héttel volt hüvelytisztasági vizsgálatom és mindenre negativ volt :-(

A halotti boncolási jegyzőkönyvben pedig csomósodott köldökzsinór.

Amit ma sem értek, ha már halott volt bennem, miért mozgott amikor megszületett???

Szerintem nyöszörgött is :'-(

Tarts ki hidd el elmúlik.

Gyászold ki magad.

Soha ne felejtsd el, mert ő is a gyermeked, és fog nektek egy kisangyalt küldeni, hogy megvigasztaljon

2009. okt. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
92%

[link]


Itt találsz hasonló esteket.


Nagyon sajnálom és részvétem. Nagyon sok erőt kívánok nektek, hoy fel tudjátok dolgozni!

2009. okt. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Habár én nem éltem át ezt a borzalmat de együtt érzek veled és nagyon sajnálom h et történt veletek.Ezt neked is irom kedves kérdezö és a válaszadoknak is.Nagyon sok eröt kivánok ahhoz h sikerüljön ezt tulélnetek.
2009. okt. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 ketteske ***** válasza:
100%
Szia, sajnos sokmindenkivel történik ilyen tragédia. Én 26 hetesen vesztettem el a kisfiamat. Minden vizsgálat negativ volt, a boncoláson sem derült ki semmi. Nekem első baba lett volna, szóval én még a meglévő gyerkőcökkel sem tudok vigasztalódni. Meg most azon idegeskedem, hogy mikor leszek újra terhes, 33 évesen már időszerü is lenne. De megpróbálok úgy állni a helyzethez, hogy annak örülök, ami van, és nem azon kesergek, ami nincs, vagy lehetett volna. Örülök, hogy ép bőrrel megúsztam a dolgot, megvan a méhem, petefészkem, és elvileg szülhetek még egészséges babát. Valamiért igy kellett lennie, nem is biztos, hogy meg kell értenünk, hogy miért. Inkább próbálni kell elfogadni a történteket, mást úgyse lehet tenni, és akkor szerintem lelikeg is könnyebb. Ha gondolod nekem is irhatsz privit. Sok erőt kivánok nektek!
2009. okt. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos én is most élem ezt át igaz én augusztus 28-án szültem 41.héten és szülés után 1 órával nekem is meghalt a kisfiam oxigénhiány miatt ami megelözhetö lett volna.

Mi feljelentettük a kórházat a vizsgálat még a mai napig is tart.Én nyugtatót szedek,de igy is nagyon nehezen viselem még, igaz a párom a család mindenki támogat és melettem van.

Ráadásul nekem ö volt az elsö gyerekem,és 35 éves vagyok,de fél és mulva ujra lehetek terhes.

Nekem a baba hamvai anyuéknál vannak,ha lesz testvére akkor akarom hazahozni.Most még képtelen vagyok rá.

Van hogy ugy kellek fel hogy sirok,de van hogy éjszaka felkelek és csak a szülésre gondolok meg ami ott történt.

Ráadásul most jön nov.1 nagyon nehéz lesz,mi itthon fogunk gyertyát gyujtani érte.

Az biztos hogy nekem mindig ö lesz az elsö gyerekem.

Ha gondolod beszélgethetünk privátba,mert nekem is segit az ha beszélhetek róla olyanal aki ezt átélte.

2009. okt. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Mindenkinek tiszta szívből köszönöm a sorait.Akik velem egy cipőben járnak,azoknak meg mielőbbi megnyugvást kívánok.Tudom hogy muszály talpon maradni,mert ettől csak erőssebbek leszünk,de most még fáj,nagyon fáj.
2009. okt. 27. 16:23
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Először is őszinte részvétem mindazoknak akik átestek egy ilyenen!!!!Igaz én is átestem de a ti esetetekhez csak úgy tudnám mondani hogy hasonlón.14 hetes ikres voltam amikor közölték hogy nincs szívhang.Meg akarták velem születni de nem indult be így művi befejezés volt.Bennünk még a mai napig előjön és mióta megtudtuk hogy 3 év után sikerült megint a baba a férjem csak az előző kettőre gondolt,de már hála az égnek teljes szívből tudjuk a kis jövevényünket várni.

Kedves utolsó válaszoló!

Megírnád hogy ami veled történt melyik kórházban volt?Nem tolakodni akarok csak félek én is ennek az esélyétől és szeretném tudni nem e pont az a kórház az ahol én is szülni fogok max. 2 hét múlva.Megértesz ugye?És előre is köszönöm a válaszod!

2009. okt. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
friss anyukaként egyszerűen nem tudom, hogyan tudtatok épelmével maradni. Én beleőrültem volna. Sajnálom és részvétem nektek.
2009. okt. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!