Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek is egy felelőtlen...

Szerintetek is egy felelőtlen "tini" vagyok?

Figyelt kérdés
17éves leszek 2hónap múlva....nemrég kiderül babát várok!Óvszerrel védekeztünk mindíg és elvileg nem történt baleset!(nem volt lyukas). Igaz minden hónapban megjött de nem tűnt fel hogy enyhébb a menstruációm és kevesebb is!(így utólag már rájöttem). Tegnap kiderült 15hetes terhes vagyok!Majdnem leestem a vizsgáló asztalról....közben sírtam...de nem azért mert nem akarom a babát....hanem azért mert olyan gyönyörű volt!Ide oda ficánkolt és mikor meghallottam a szíve dobogását....még jobban sírtam!Nem volt kérdés megtartjuk!Anyu is támogatott!A párom szülei is!De az ismerőseim mind azt mondják milyen felelőtlen vagyok és hogy szegény gyerek...tök gáz hogy ilyen fiatal anyuka leszek......konkrétan lenéznek!Ez tényleg ilyen nagy bűn??vagy felelőtlenség??
2010. nov. 19. 15:30
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
38%

"De az ismerőseim mind azt mondják milyen felelőtlen vagyok és hogy szegény gyerek...tök gáz hogy ilyen fiatal anyuka leszek......konkrétan lenéznek!Ez tényleg ilyen nagy bűn??vagy felelőtlenség??"


Ők mind irigyek!Szeretnének a helyedben lenni,hogy 16 évesen egy rosszul használt óvszer miatt teherbeessenek,szüljenek egy 17 éves talpig férfinek,hogy a szülői támogatás nélküli éhenhalás veszélye mellett.Ez mind olyan szép és annyira tökéletes.Mindenki így szeretné,csak nem meri bevallani.Kinek hiányzik,hogy le tudjon érettségizni,legyen szakmája vagy diplomája,aztán férjhez menjen,megteremtse az anyagi feltételeket,gyereket szüljön.Ez olyan ódivatú dolog,ebben a rohanó világban előrébb kell ezt hozni és meg kell dícsérni minden kiskorú anyukát.

Akik most felnéznek rád,lehet,hogy szívinfarktust kapnának,ha az ő lányuk jelentené be,hogy gyereket vár 16 évesen.De sokkal könnyebb itt dícsérni,aztán becsukni otthon az ajtót,hogy dejó,hogy ez velünk nem fordul elő.Tényleg képmutatás,ha valaki ésszel éli az életét és gyereket,férjet és munkát a megfelelő időben teremti meg.Szégyelem is magam érte rendesen,bárcsak 16 évesen estem volna teherbe.

2010. nov. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:
Már ne is haragudj de ki mondta hogy a párom 17éves??És ki mondta hogy a szüleim fognak eltartani!??Tudom fiatal vagyok!De a párom 32évesen nem hiszem hogy az!Rendesen dolgozik és nem a minimálbért kapja!És képzeld ő fog eltartani minket a saját lakásában!Míg én kapom a gyest meg a családit!(az is valami)És nem egy egy éjszakás kaland folyamán szedtem össze!Mondhatni "nem a semmire" szülök!!De ezt úgy látszik te tudod!Ha te gyereked lenne ilyen helyzetben mit tennél???Őt is így lehordanád??Mert az én édesanyám nem ezt tette!És nem a társadalmi szint legaljához tartozom.....
2010. nov. 20. 14:00
 33/36 anonim ***** válasza:

Azt hittem ezt már nem tudod fokozni.32 éves a pasid 16 évesen?Ha nem egyéjszakás,hanem kb. egy éve együtt vagytok,akkor egy 31 éves férfi lefektetett egy 15 éves gyereket? És még az óvszert sem tudta használni?

A saját házában fogtok élni,ő tart el.Ez még mindig a semmire szülés,ott még egy fogpiszkáló sem a tiéd,csak a gyerek,ami benned van.

Hogy mit tennék,ha a lányom lenne ilyen helyzetben?El sem tudom képzelni,hogy ilyen helyzetbe kerüljön!Azt biztos,hogy nem húznám ki magam büszkén,hogy az én lányom,az én nevelésem!

2010. nov. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

úristen én is azt hittem hogy nem lehet fokozni ezt már :D:D:D:D De ez a 32 éves pasi a hab a tortán.hát ez tényleg csodálatos.

Ja és engem is érdekelne hogy ha nem volt semmi jele a terhességnek mi okból mentél el dokihoz ahol kiderült?

2010. nov. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

Ez tényleg egyre szórakoztatóbb :-DDD

Ne haragudjatok már, de ki ennyire elvakult, hogy bedől ennek a hülyeségnek?? :-DDDD

2010. nov. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

Szia!

Hogy vagytok? Pici? :) Remélem anno nem foglalkoztál ezekkel a kommentelőkkel! Mi van akkor, ha 32 éves a barátod? A kor nem számít... idővel észre se lehet majd venni! Együtt vagytok még az apukával? Írhatsz privibe is ha szeretnél. Érdekel mi van veletek!

Üdv: 17 éves kismama :)

2012. jan. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!