Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek is egy felelőtlen...

Szerintetek is egy felelőtlen "tini" vagyok?

Figyelt kérdés
17éves leszek 2hónap múlva....nemrég kiderül babát várok!Óvszerrel védekeztünk mindíg és elvileg nem történt baleset!(nem volt lyukas). Igaz minden hónapban megjött de nem tűnt fel hogy enyhébb a menstruációm és kevesebb is!(így utólag már rájöttem). Tegnap kiderült 15hetes terhes vagyok!Majdnem leestem a vizsgáló asztalról....közben sírtam...de nem azért mert nem akarom a babát....hanem azért mert olyan gyönyörű volt!Ide oda ficánkolt és mikor meghallottam a szíve dobogását....még jobban sírtam!Nem volt kérdés megtartjuk!Anyu is támogatott!A párom szülei is!De az ismerőseim mind azt mondják milyen felelőtlen vagyok és hogy szegény gyerek...tök gáz hogy ilyen fiatal anyuka leszek......konkrétan lenéznek!Ez tényleg ilyen nagy bűn??vagy felelőtlenség??
2010. nov. 19. 15:30
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
82%

OFF:


Kedves 21:18-as!


"Ha néha rád jön az érzés, hogy minek kellett ilyen fiatalon babát szülni, akkor nyugtasson meg a tudat, hogy minden kincsnél többet ér és pótolhatatlan az érzés, amikor rád mosolyog, vagy azt mondja "szeretlek".:)"


Koszonom Neked ezt a nehany szot! Azt hiszem ezek lesznek azok a szavak, amik engem is at fognak segiteni a nehez napokon... Tokeletesen megfogalmaztad! Koszonom Neked! (Kimasolom, es ez lesz mindig elottem!)

Boldog babavarast tovabbra is, es konnyu szulest!


37 hetes, 20 eves kismama...

2010. nov. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a biztató szavakat és normális válaszokat!Mindíg használtuk az óvszert...és igen ezek szerint valami hiba csúszott a számításokba!És minden hónapban pár nap eltéréssel mindíg "vérezgettem" kicsit!Nem volt hányingerem sem gyanús jel!Sokat jártam pisilni és ennyi!Így már utólag kiderült hogy a baba miatt!És nagyon sajnálom hogy ezen az oldalon vannak olyanok akik a saját szórakoztatásukra tesznek fel kérdéseket!Én nem az vagyok aki ezzel szeretne viccelődni!Semmi vicces nincs benne!Komoly dolognak nézek elébe és szeretném jól csinálni és nem megalázottnak érezni magam!
2010. nov. 19. 22:03
 23/36 anonim ***** válasza:
50%

"és igen ezek szerint valami hiba csúszott a számításokba!"


Több,mint biztos!Ráadásul,ha nem szakad el a gumi,akkor a hiba miattatok volt,vagyis a ti hibátok,nem a gyártóé.

Erősen szeretnék hinni neked,hogy ennyire naív és buta vagy,de nem tudok.Valóban 4 hónapon keresztül nem tűnt fel semmi? Nem tűnt fel,hogy egyik percről a másikra hónapokra megváltozott a menstruációd mennyisége szinte pecsételő vérzésre,úgy,hogy közben nem szedsz fogamzásgátlót? Nem tűnt fel,hogy nem csak menstruáció idején vérzel,hanem némi pecsételés van más napokon is (ez gyakori,ha valaki menstruál terhessége alatt). Nem tűnt fel,hogy megduzzadt a melled és nem csak a menstruációs időszakra,hanem állandóra? Hogy megváltozott a bimbó színe és nagysága? Nem tűnt fel,hogy gyakran kell pisilned és ez hónapok óta nem akar elmúlni?Nem jutott eszedbe kivizsgáltatni magad,hátha komolyabb felfázásról van szó? Nem tűnt fel,hogy felszedtél pár kilót és ezt mind hasra vagyis inkább alhasra? Nem tűnt fel,hogy 15 hetesen valami furcsa,bizsergető vagy inkább csiklandós érzést érzel a hasadban? 15 hetesen már elég gyakran megmozdul a baba,ezt igazolja az is,hogy láttad fickándozni az ultrahangon.

Tényleg furcsa,hogy ennyire nem törődtél azzal,hogy változik a tested és egy percig nem fordult meg a fejedben,hogy esetleg terhes vagy. Hogy felelőtlen tininek tartalak-e? Igen!Hogy butának is? Igen!

Mivel sosem tudom meg,hogy igaz-e a történet,igazából nekem mindegy is,de azt mindenképp megerősítetted bennem,hogy nem véletlenül 18 éves kor a felnőtt korhatár.Nem csak testileg kell megérni bizonyos dolgokhoz,de szellemileg sem árt.

2010. nov. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 A kérdező kommentje:
szerintem meg hagyjuk hogy ki mit nem vesz észre jó!Mert ugyanis még egyszer sem éreztem mozogni a babát,és húúúúú.......na 1kg híztam!Tényleg nagy súly!És nem is gömbölyödik a pocakom...semmi....nincs!A mellem nem duzzadt meg és még a színe sem más a bimbó udvarnak!De te ezt biztosan tudod hisz már láttál több száz nőt és abból mindenkinek ugyan olyan tünetei voltak!El sem lehet képzelni hogy valaki más tünetet produkál!Vagy éppen semmilyen tünetet!És én vagyok a buta??Ha már ennyire tapasztalt és mindent tudó vagy akkor ezt is tudhatnád hogy van ilyen!És nem kéne itt provokálni!Ha nem tetszik a kérdés kattints tovább és kész!Aki ennyire fel van háborodva arra azt szokták mondani hogy irigy!És itt fejezzük be hogy ki miben hisz......nem hiszel nekem??Jól van!Nem kötelező.......de én fogok gyereket szülni....(és lehet hogy te nem)Én is tudok piszkálódni ha akarok!
2010. nov. 20. 10:27
 25/36 anonim ***** válasza:
0%
Én még 14-15 hetesen nem éreztem a babát mozogni,sőt még a hasam se nőt meg.Hízni egy dekát se híztam a 4.hónapig.Szóval ha nem tervezett baba és menzeszem lett volna lehet én se vettem volna észre.Semmilyen terhes tünetem nem volt se az 1 se a 2. babánál.:)Nem kell általánosítani a terhességi tüneteket,mert nem vagyunk egyformák.:)
2010. nov. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:

ott a pont 22.53

és igen valószínű sokan irigykednek rád hogy 16 évesen teherbe estél kedves kérdező :D

2010. nov. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
88%

Te tényleg egy csoda lény lehetsz,akinél észrevétlen balesetek történtek szex közben,majd észrevétlen terhessége volt hónapokig.Valami csak történt,ha 15 hetesen mégis rávetted magad,hogy elmenj orvoshoz,mert már beláttad,hogy valami nem normális.Az biztos,hogy nem a menstruáció,nem a melled,nem a hányinger és nem a hízás miatt.Lehet,hogy kiszólt a gyerek,hogy nézz már meg.

A kérdés úgy szólt,hogy "szerintetek".Leírtam a véleményem,hogy szerintem felelőtlen voltál szex közben és buta terhesség alatt.Ez neked nem tetszik,hát ez van,de te kérdezted,hogy mit gondolunk,vállalva ezzel azt,hogy lesz olyan,aki nem simogatja meg a fejed,hogy de kis okos 17 éves.Még most sem tudom,hogy mire kellene irigynek lennem. :) Gyerekem,férjem,munkám megvan,nem voltam felelőtlen és nem szültem csak azért,mert nem tudtam használni az óvszert.

Anett23: a menstruáció elmaradása is terhességi tünet( az egyik legfontosabb),az nálad ezek szerint volt.

2010. nov. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
41%

ÁÁÁÁ, nem, nem vagy felelőtlen!!!!

Tudod, mi vagy?

Egy csodálatra méltó lány, ANYUKA!

Elvégre:

Sikerült koton mellett teherbe esned, míg másnak időzített szex és fejenállás után is csak sokadjára sikerül!

Neked sikerült olyan terhességet kifognod, aminek SEMMI, DE SEMMI tünete nincs a világon!

És,Ó, Istenem, mindehhez még csak 17 leszel!

Anyám, én nagyon felnézek rád, ha tudnád, mennyire!

Csak egy kérdés.

Nincs véletlenül néhány testvérkéd?

Tudod, olyan 2 éves lány, meg 1 éves fiú,meg féléves ikrek, akiket anyád mindig a nyakadba varr????

2010. nov. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:

:)

Szard le az ilyen megjegyzeseket!

Orulj a babadnak, annak, hogy a parod szeret, s te is szereted ot!

Orulj a szuleidnek, hogy igy viszonyulnak hozzad!

Adj halat a jo Istennek, hogy ilyen szulokkel vagytok megaldva a paroddal!

Kitartas, es ne foglalkozz a lenezo, kioktato beszolasokkal! Mindig lesznek akik leneznek, de olyanok is lesznek, akik felneznek majd read, hogy 17 evesen gyermeket nevelsz!


(Am remelem a Jo Isten kegyelmes lesz az ilyen hozzaszolok gyermekeivel, mert ha ok ilyen helyzetbe kerulnek majd, vagy az utcara lesznek kiteve gyerekestol, mindenestol, vagy abortuszra lesznek kenyszeritve...)


Kitartas, es szard le a beszolasokat!

2010. nov. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:

11:56-nak milyen tokeletes elete van :)

Gyerek, ferj, munka!

Kepzeld el! Neked nem lesz mindez megadatva, mert 17 evesen szulsz!!! Ugy sajnallak Kedvesem! :(


No, nehogy mar Neked mindez ne legyen majd megadatva... Ne felj, neked is lesz gyermeked, ferjed, munkad, s egy cseppet sem leszel kevesebb mint az a "felelossegtudatos" hozzaszolo! SOT!

Sajnalom a gyermeket, szegenykemmel mi lesz, ha "felelotlen" lesz, vagy nem fog tul nyitott szemmel jarni...

Jajj Ishtenem, mik vannak!


Ki nem allhatom az ilyen okostojasokat!

2010. nov. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!