Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek is egy felelőtlen...

Szerintetek is egy felelőtlen "tini" vagyok?

Figyelt kérdés
17éves leszek 2hónap múlva....nemrég kiderül babát várok!Óvszerrel védekeztünk mindíg és elvileg nem történt baleset!(nem volt lyukas). Igaz minden hónapban megjött de nem tűnt fel hogy enyhébb a menstruációm és kevesebb is!(így utólag már rájöttem). Tegnap kiderült 15hetes terhes vagyok!Majdnem leestem a vizsgáló asztalról....közben sírtam...de nem azért mert nem akarom a babát....hanem azért mert olyan gyönyörű volt!Ide oda ficánkolt és mikor meghallottam a szíve dobogását....még jobban sírtam!Nem volt kérdés megtartjuk!Anyu is támogatott!A párom szülei is!De az ismerőseim mind azt mondják milyen felelőtlen vagyok és hogy szegény gyerek...tök gáz hogy ilyen fiatal anyuka leszek......konkrétan lenéznek!Ez tényleg ilyen nagy bűn??vagy felelőtlenség??
2010. nov. 19. 15:30
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
31%
ha nem szakadt ki a gumi hogy lettél terhes? bemásztak mellette a spermiumok? nem túl stabil a sztorid.
2010. nov. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
68%
Konkrétan arra utaltam a "kamukérdéssel", hogy ezen a héten ez már a nyolcezredik ilyesfajta kérdés, hogy "11 éves lány vagyok,teherbe estem a pasimtól, jajsegítség ki lesz a megmentőm"...aztán 10 oldallal később "wheheheheeeeee, megszivattalak titeket, pasi vagyok!"...
2010. nov. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:
a doki azt mondta hogy simán kifolyhat mellette is az sperma!
2010. nov. 19. 16:14
 14/36 anonim ***** válasza:
24%
akkor folyhat ki ha orgazmus után nem veszi ki időben belőled és már kezd ernyedni amitől lazul a gumi.tehát ez is béna használatnak minősül.
2010. nov. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
68%

Ne erdekeljenek a hulye megjegyzesek!

Legy eros, kitarto, vigyazz a Babadra, magadra, ne foglalkozz massal, csak magaddal es a Babaddal!

Vedekeztetek, szoval en nem neveznelek felelotlennek... csupan szerencsetlen baleset tortent... Mostmar z van.

Vigyazz magatokra!

Boldog Babavarast es jo egeszseget kivanok Nektek!

Csak optimistan! :)

2010. nov. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
0%
Valaki már megint unatkozik vagy feltűnési viszketegsége van.
2010. nov. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Igen biztos unatkozom és azért kértem itt válaszokat!("segítséget").Nem tudom miért kell rosszindulatúnak lenni!
2010. nov. 19. 17:58
 18/36 anonim ***** válasza:
73%

Ha valaki objektív és reális azt nem nevezném rosszindulatnak,csak rávilágít egyes dolgokra.Például: ha valóban védekeztek és nem történik "baleset",akkor gyerek sem lesz.Ez pusztán fizika,ha végiggondolod erre neked is rá kell jönni.A gumi valóban nem 100%-os,de azért nem az,mert: kiszakadhat,alapból hibás lehet és lehet rajta lyuk (bár,ha lyukas,az használatnál igen látványosan tovább szakad),nem szabad spermás kézzel fogdozni,időben fel kell húzni (nem előtte pár perces dugás,aztán a végére gumi,hanem teljes aktus alatt végig kell),nem szabad kettőt felhúzni,jó méretet kell választani (emiatt lecsúszhat),nem szabad kétszer egymás után használni,nem szabad a merevedés elmúltával a hüvelyben hagyni,mert akkor valóban kifolyhat.

Ha ezek egyike sem történik meg és minden elővigyázatosságot valóban betartotok,akkor fizikailag képtelenség,hogy az ép gumin keresztül átszivárogjon a sperma.Veled természetesen ez történt,plusz benne vagy azon nők kis százalékában,aki 15 hétig vagyis közel 4 hónapig nem veszi észre,hogy terhes mivel van vérzése,ami ugyan szokatlanul más,mint a normál menstruáció,mindemellett egyetlen terhességre utaló tünete sincs,ami legalább gyanakvásra adna okot és jóval elöbb tesztet végezne,amiből hamarabb kiderülne,hogy terhes.

Tényleg mese szaga van a dolognak,elég erősen.

2010. nov. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
100%

ez tenyelg nagyon kamuszagu!

ha veletlenul megis igaz akkor koszond az elozo hulye p****knak hogy alig kapsz normalis valaszt mert mar nem bizunk az ilyen "veletlenul terhes lettem" sztorikba.

2010. nov. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
77%

Szia!


Szerintem nem vagy felelőtlen... ha úgy érzed, hogy fiatal korod ellenére is vállalod a babát és készen állsz, hogy áldozz, akkor ne érezd magad rosszul!!!

Örülök, hogy a párod és a család is melletted áll mindenben, nagyon fontos!

Én 21 éves vagyok és én rendszeres gyógyszerszedés mellett lettem kismama, de nem bántam meg, mert akárki mondhat akármit, igen is vállalom a történteket és a lehető legjobban fogom felnevelni a fiamat!:)

Ha néha rád jön az érzés, hogy minek kellett ilyen fiatalon babát szülni, akkor nyugtasson meg a tudat, hogy minden kincsnél többet ér és pótolhatatlan az érzés, amikor rád mosolyog, vagy azt mondja "szeretlek".:)

Sok sikert és boldog babavárást!!!


35 hetes kismama:)

2010. nov. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!