Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hol lehet tini mami képeket...

Hol lehet tini mami képeket kapni a neten? Linkeket is légyszi.

Figyelt kérdés

Van olyan oldal ahol tini anyák vannak,és képek végig a terhességükről,ahogy nől a poci meg minden.Ilyen oldalakat tudtok?

Az MTV-n van az a műsor de képeket végig a lányok terhességéről nem kaptam. Légyszi,minnél hamarabb.Köszi várom válaszotokat.


2010. aug. 14. 21:08
 1/6 A kérdező kommentje:
Kérlek szépen írjatok :(
2010. aug. 14. 21:17
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Lehet már próbáltad, de azért leírom:

16andpregnant.mtv.com. Itt találsz egy csomó mindent a sorozatról.

Remélem segítettem.

Amúgy nekem is nagyon tetszik a sorozat :)

2010. aug. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi szépen...néztem igen és ír mindent de képek a lányok terhességéről nincsenek....vagy én nem kapom...ha még tudsz segits és várok még más oldalakat is
2010. aug. 14. 21:40
 4/6 A kérdező kommentje:
még mindig nem kaptam ha lehet irjatok :(
2010. aug. 15. 19:40
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez az oldal belinkelte a youtube-ot, ott rengeteg ilyen történet van fent, esetleg ott is szétnézhetsz.

[link]

2010. aug. 19. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
oke nagyon koszi tenyleg...igen ezt en is lattam de se nem magyar az ajanlo semmi....esetleg ez jo lenne de nem tudjatok hogy ezt a musort valahol meglehet-e nezni magyarul???ezt legyszi meg irjatok le plss
2010. aug. 19. 12:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!