Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek is egy felelőtlen...

Szerintetek is egy felelőtlen "tini" vagyok?

Figyelt kérdés
17éves leszek 2hónap múlva....nemrég kiderül babát várok!Óvszerrel védekeztünk mindíg és elvileg nem történt baleset!(nem volt lyukas). Igaz minden hónapban megjött de nem tűnt fel hogy enyhébb a menstruációm és kevesebb is!(így utólag már rájöttem). Tegnap kiderült 15hetes terhes vagyok!Majdnem leestem a vizsgáló asztalról....közben sírtam...de nem azért mert nem akarom a babát....hanem azért mert olyan gyönyörű volt!Ide oda ficánkolt és mikor meghallottam a szíve dobogását....még jobban sírtam!Nem volt kérdés megtartjuk!Anyu is támogatott!A párom szülei is!De az ismerőseim mind azt mondják milyen felelőtlen vagyok és hogy szegény gyerek...tök gáz hogy ilyen fiatal anyuka leszek......konkrétan lenéznek!Ez tényleg ilyen nagy bűn??vagy felelőtlenség??
2010. nov. 19. 15:30
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
10%
Jólvan,szerintem ez is kamukérdés...
2010. nov. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim válasza:
53%
Szerintem nem vagy felelőtlen, sőt még óvszert is használtál! Nagyon jó döntés, hogy megtartod! Sok sikert hozzá és ne hallgass az ismerőseidre! ;)
2010. nov. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
Miért lenne kamu?
2010. nov. 19. 15:37
 4/36 A kérdező kommentje:
2.köszönöm a válaszodat! :)
2010. nov. 19. 15:37
 5/36 anonim ***** válasza:
19%
igen az vagy mert nem tudod úgy felhúzni az óvszert hogy ne szakadjon ki.
2010. nov. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
74%
Szia.Nem vagy felelőtlen.Én 16 évesen lettem terhes.Mi nem is védekeztünk.Azóta eltelt 7 év és nagyon sok dicséretet kapok,hogy fiatal létemre milyen szépen nevelem a gyerekeket.Azóta született még 1 kislányom ő most 5 hónapos.Ja és együtt vagyok az apukával is.Már 7 éve házasok vagyunk és nagyon boldogok.Gratulálok a babához.:)
2010. nov. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
nem szakadt ki a gumi....ezt honnan vetted???
2010. nov. 19. 15:42
 8/36 anonim válasza:
82%

15:36 vagyok!

Ha a pasid még így is veled van még jobban gratulálok!

én csak 14 éves vagyok, de vannak hugaim és sok kicsi ruhánk van és (ha kell) tudunk adni! szegedi vagyok! te?

2010. nov. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
Velem marad a párom....ő nem egy felelőtlen pasi!És már nem is olyan "fiatal" mint én!Amúgy Budapesti vagyok!:)
2010. nov. 19. 15:49
 10/36 anonim válasza:
52%

Megint én vagyok az...a 2. ,

szoktunk járni budapesten és ha küldesz privit akk oda adom vagy elküldöm! :)

2010. nov. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!