Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Felelőtlen vagyok, hogy...

Felelőtlen vagyok, hogy abszolút nem stresszelek a babámon, nem kértem kombinált/integrált tesztet?

Figyelt kérdés
Azt is eldöntöttem, hogy nem akadok ki, ha majd az AFP-m rossz lenne, mert egyrészt tudom, hogy még akkor is kicsi az esély a bajra, másrészt miért lenne baj?
2010. jún. 8. 18:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hol laksz? A kombinált tesztet a legtöbb nagyvárosban ingyen megcsinálják. Azért azt nem árt kérni. Az AFP tényleg hülyeség.
2010. jún. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
én se aggódtam, nem volt a családban örökletes betegség, ill. 23 éves voltam, én is úgy álltam hozzá, h nem kell ezt túlaggódni
2010. jún. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem vagy felelőtlen csak optimista!Ez a jó hozzáállás szerintem is.Én mondjuk kértem ha már van a tesztet,de stresszelni sosem stresszeltem az eredmény miatt.Belülről éreztem hogy minden rendben van!
2010. jún. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartalak felelőtlennek. Sokan túlstresszelik és bonyolítják a 9 hónapot, ahelyett, hogy élveznék. Te gyereked, te tudod, hogy mit szeretnél és mit nem. Ha rosszul alakulna, az orvos ellátna tanácsokkal, de amíg nincs baj, fölösleges stresszelni, pláne a te állapotodban! Fő az optimizmus, a pozitív életszemlélet és nyugalom! Jó egészséget, kellemes és nyugodt babavárást kívánok!
2010. jún. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%
Végre egy normális felfogású nő.
2010. jún. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
72%
Nem vagy felelőtlen. Normális nő vagy. Manapság nagyon ritka.
2010. jún. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért lennél felelőtlen? Eszembe se jutott, hogy csináltassak ilyen teszet. Egyrészt mert baromi drágának tartom , másrészt mert már van 3 nagy, egészséges gyerekem, akiknek a születésekor még híre hamva sem volt ilyen tesztnek, mégis egészségesen születtek. Egyébként meg bíztam az orvosomban, meg az uh.s orvosban, ha ők nem láttak eltérést, akkor nem akartam még + stresszt... Végre egy olyan anyuka, aki nem betegségként éli meg a terhességet, hanem teljesen normálisan!!!
2010. jún. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
az orvos, védőnő túlaggódja helyetted is, annyi a kötelező vizsgálat, teszt, h aki azon felül szeretne még pluszban annak tényleg nyomós érv kell.....ha semmi panaszod nincs akkor csak a kiélvezése a dolgod, a végén azért jöttem el előbb a melóból, mert szinte nem lehetett össeegyeztetni az orvoshoz járást a melóval, tök feleslegesen csinálták a felét (persze ha gond van akkor az más), én azon akadok ki, aki megkérdezi h vérezgetek, szerintetek menjek dokihoz?...ez szerintem felelőtlen...sok boldogságot és maradj is ilyen pozitív gondolkodású!
2010. jún. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
ah en is igy voltam!nem volt semmilyen tesztem,komolyan!angliaban eltem,es v.hogy lemaradtam rola!volt ultrahang latszott hogy egezseges,24 eves voltam,es TUDTAM hogy semmi baj!igy is volt,ma mar 13 honapos nagyfiuuuuu:))
2010. jún. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Én azt sem tudtam hogy van ilyen teszt.Ha valami gond lenne akkor a dokim úgyis mondaná amúgy én is azt vallom hogy az ember érzi ha baj van!Egyáltalán nem tartalak felelőtlennek.Szerintem ez a normális hozzáállás,végülis azzal ha stresszelsz a babádnak ártasz!

20hkm

2010. jún. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!