Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 éves vagyok, terhes,...

17 éves vagyok, terhes, szüleim tudják és nem engedik, hogy elvetessem. De én undorodom ettől az egésztől! Mit tegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés
17 vagyok, és nem gyereket akarok nevelni hanem BULIZNI és PASIZNI! az abortuszt anyának is 'engedélyeznie' kell vagy elég ha oda megyek, felmutatom a személyimet és megcsinálják? segítsetek mert NEM AKAROK GYEREKET! és tudom, h védekezni kellett volna, de elszakadt a gumi és nem vettük észre... na mindegy HELP PLEASE!!
2010. nov. 2. 20:07
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:

Én 21 évesen vetettem el egy babát, életem legnagyobb hibája volt!

Most 26 évesen várom a "másodikat", és most kezdem csak felfogni mit tettem akkor.


Sajnos(?) ebben még a szüleid döntenek majd.

2010. nov. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 A kérdező kommentje:
sajnálom!!:( mostmár fura, de úgy érzem, senki nem tudna rávenni arra, hogy menjek el abortuszra...
2010. nov. 4. 17:34
 33/37 anonim ***** válasza:
kedves A válasz megírásának időpontja: 11-02 22:27!a magzati gondnok a lány szülei lesznek,mivel kiskorú és nem házas.én végig csináltam ugyanezt.vasárnap leszek 18.2hét múlva szülök.én nem tudtam volna megölni egy kisembert,mert ő a mi felelőtlenségünk miatt jött létre.nem bántam meg,hogy megtartottam az én pici kislányomat.
2010. dec. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó! A magzati gondnok a 9 hónapos terhesség alatt képviseli a babát, jogi személy, ügyvéd vagy jogász, akit hivatalból rendel ki a gyámhivatal. Ymiről te beszélsz az a gyermek gyámja az anya és az apa nagykorúságáig, akik valóban a nagyszülők szoktak lenni.


Kedves kérdező, örülök, hogy ennyire érett gondolkodásúvá váltál pár hét alatt! Ne felejtsd el, azért egy baba miatt nem az egész életed adod fel, nem kell lemondanod a szórakozsról. Ráadásul valószínűleg a 9 hónap várakozás alatt sok mindent fogsz átértékelni.


Szép életet és jó egészséget kívánok mindannyiótoknak!

2010. dec. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
Érdekes nekem anya a magzati gondnokom,a gyámhivatal nevezte ki,a párom hiába felnőtt ő nem lehetett,mert nincs papírunk arról,hogy együtt vagyunk.
2010. dec. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
Akkor ez valószínűleg azért lehet, mert mindketten (anyukád és te is) a baba megtartása mellett döntöttetek. A magzati gondnok feladata valójában az, hogy ha a kiskorú magzatával kapcsolatban nem ért egyet a kiskorú és gyámja, szülője, nevelője, akkor a gondnok a magzat jogi képviselője. Vagyis ha pl anyukád nem engedte volna, hogy megtartsd, vagy mint a kérdező esetében, anyukája szerette volna és pl nem írja alá az abortuszos papírokat - akkor van jelentősége.
2010. dec. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Immár 27 éves vagy, gyermeked 10 éves. Hogy alakult az életed? Fiú vagy lány lett a pici? Azóta van kis tesó?


Mit javasolsz a hasonló helyzetbe keveredő tiniknek? Mit mondánál így érett fejjel a 10 évvel ezelőtti énednek?


Válaszodat előre is köszönöm. :)

2020. júl. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!