Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 éves vagyok, terhes,...

17 éves vagyok, terhes, szüleim tudják és nem engedik, hogy elvetessem. De én undorodom ettől az egésztől! Mit tegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés
17 vagyok, és nem gyereket akarok nevelni hanem BULIZNI és PASIZNI! az abortuszt anyának is 'engedélyeznie' kell vagy elég ha oda megyek, felmutatom a személyimet és megcsinálják? segítsetek mert NEM AKAROK GYEREKET! és tudom, h védekezni kellett volna, de elszakadt a gumi és nem vettük észre... na mindegy HELP PLEASE!!
2010. nov. 2. 20:07
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
80%
Akkor honnan tudod hogy elszakadt a gumi, ha nem vetted észre????
2010. nov. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
BIZTOS hogy terhes vagy? teszteltél? orvosnál voltál?
2010. nov. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
39%
Biztosan rossz, hogy te nem akarod a babát. De én összetenném a kezem, ha ilyen szüleim lennének. Az enyémek azt akarták h vetessem el, pedig 20-on felül vagyok.
2010. nov. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
68%

Hát figyelj, szerintem arra a csöpp emberre is gondolj a hasadban!

Én is 17évesen lettem terhes, most fogok szülni, bár én szerettem volna a picit, és mára ő az életem értelme!

Ha szüleid így állnak hozzá, biztosan segíteni fognak.

De ez a TE döntésed, szülői engedély nélkül 18éves kor alatt nem csinálják meg az abortuszt!

2010. nov. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
14%

Szerintem nem egyértelmű a kérdsed sem,mert nem őszinte!

Írod:Elszakadt a gumi és nem vettük észre...

Ha sperma kerül a hüvelybe,azt minden nő kis idő mulva tudni fogja mert kifolyik ami elhal...

Mindegy,látszik,hogy nem vagy még a szexre sem érett,nemhogy egy gyerekre!

Ilyen hozzá állással neked tényleg nem való gyerek.

Beszélj a szüleiddel,ha látják az észfelfogásodat,biztosan megváltozik a véleményük.

Azért meg ne szülj gyereket,hogy ő otthon maradjon,míg te bulizol,meg pasizol!

2010. nov. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim válasza:
20: 25-ös, leírtad a véleményem.
2010. nov. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
42%

Gondolom a végén azért észrevettétek, hogy elszakadt a gumi. Mármint a fiú. 72 órás tablettáról még nem hallottál? Szegény pici gyerek. Az a "na mindegy" a végén jellemez téged rendesen.

Esetleg örökbeadás?

2010. nov. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:
terhes vagyok mert voltunk nőgyógyásznál. ne mondjtok, hogy kamu, mert én nem irogatok ide csak úgy ilyen komoly dolgokat kamuból! és elszakadt a gumi és ig, nem vvettük észre a nagy hévben. csak utána mikor már késő volt (nem jött meg). de a barátom lehet hogy észrevette csak nem szólt nekem mert félt? úristen ebbe bele se gondoltam. anyuék nem engedik hogy elvetessem,mert azt mondták az ő unokájukat nem fogja senki elvenni tőlük akármikor jön. de ez az én életem nem? nekem kéne döntenem! nem bírok magammal teljesen kétségbe vagyok esve!! :'(
2010. nov. 2. 20:34
 9/37 A kérdező kommentje:
anyuék semmire sem hajlandók. se örökbeadás se abortusz se semmi...
2010. nov. 2. 20:36
 10/37 anonim ***** válasza:
34%

Érdekes, szex után nem vettétek észre hogy el van szakadva, csak miután nem jött meg?

Mért megtartjátok a használt gumit?

Kamu kérdés, és remélem soha nem kerülsz ilyen helyzetbe, már nem miattad hanem egy pici baba miatt!

2010. nov. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!