Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most mit tegyek? Elvetessem,...

Most mit tegyek? Elvetessem, vagy kockáztassak?

Figyelt kérdés

Császárral szültem alig egy éve.

Eddig gumióvszerrel védekeztünk a férjemmel, de mégis becsúszott egy újabb baba.

A doki az abortuszt javasolja, mert az az általános, hogy császár után három évet kell várni a következő babával, mert terhesség alatt szétnyílhat a heg, és abba a baba és az anya is belehal.

De nézem a kislányom ahogy alszik, és tudom, hogy egy másik ilyen szépség van a hasamban.

Továbbá anyagilag sem bírnánk.

(Én gyest kapok a férjem 100e keres és anyóséknál élünk egy 2+1es lakásban)

Tényleg nem tudom mit tegyek!


2011. febr. 10. 22:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak az orvos miat vetetnéd el akkor elötte nézesd meg magadat más orvossal is. A többi részét csak is egyedül te döntheted el.
2011. febr. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
54%

Ne vetesd el!

Sok jó ember kis helyen is elfér(mi öten élünk 47 nm2-en...).

A legtöbb esetben nem szokott baj lenni, ha valaki hamar szül újra császár után.

Sok sikert és boldogságot Nektek! :)

2011. febr. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
93%

Szia. Hát ez a 3év nekem soknak tűnik.Én 1-2évről hallottam.

Nekem 2császárom volt,12éves a fiam,2éves a lányom.13hetes terhes vagyok...szóval az miatt ne vetesd el.Az anyagiak az más kérdés,azt nektek kell tudni...

2011. febr. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
88%

Szia


Egyet ertek az elso valaszoloval.

Beszelj masik orvossal is es kerd ki a velemenyet.

Utanna osztototk es szoroztok, hogy bele fer-e a kisteso.

Remelem minden korulmeny adott lesz egy ujabb babahoz, de en nem kockaztanam az eletunket, hisz ott van mar egy baba akit fel kell nevelni!!

Minden jot kivanok!!

2011. febr. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Sztem is keress egy masik orvost.A csaszaros heget pedig minden alkalommal nezik UH .
2011. febr. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem te eszel az első, aki 2 éven beül szül császár után, ez a 3 év ez egyszerűen nem igaz!! Tényleg kérdezz meg egy másik orvost!


Azt mondják, hogy úgy biztonságos, ha eltelik 1 év, de nem 3!!!

Nem lesz könnyű anyagilag, de sosem tudnád megbocsátani magadnak, ha elvetetnéd, igen, olyan gyönyörű másik gyermek, mint a már megszületett.


A másik: védekeztetek, ez a gyermek mégis megfogant! Szerinted véletlen?

2011. febr. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Fél év várakozást javasoltak neke,ésa hegzétválás nagyon de nagyon ritka.

Ráadásul uh-al lehet figyelni a hegvastagságot.

2011. febr. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Az orvosomban nagyon megbízom, még édesanyámnak is ő volt az orvosa, mielőtt meghalt.
2011. febr. 10. 23:34
 9/17 anonim ***** válasza:
Aham, tehát nem fiatal a dokid, vagy igen?
2011. febr. 11. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
A doki hülye. Nem te vagy az első,akinél így alakult a dolog. Keress másik dokit,esetleg hallgasd meg az ő véleményét is,de én inkább nem vetetném el,mint igen "csak ezért".
2011. febr. 11. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!