Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most mit tegyek? Elvetessem,...

Most mit tegyek? Elvetessem, vagy kockáztassak?

Figyelt kérdés

Császárral szültem alig egy éve.

Eddig gumióvszerrel védekeztünk a férjemmel, de mégis becsúszott egy újabb baba.

A doki az abortuszt javasolja, mert az az általános, hogy császár után három évet kell várni a következő babával, mert terhesség alatt szétnyílhat a heg, és abba a baba és az anya is belehal.

De nézem a kislányom ahogy alszik, és tudom, hogy egy másik ilyen szépség van a hasamban.

Továbbá anyagilag sem bírnánk.

(Én gyest kapok a férjem 100e keres és anyóséknál élünk egy 2+1es lakásban)

Tényleg nem tudom mit tegyek!


2011. febr. 10. 22:10
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Bizony! Vérfrissítés kell dokiügyben:D Egyébként is általános szabály,hogy senkiben ne bízz vakon!:)
2011. febr. 11. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Az anyagi részéhez nem tudok hozzászólni. Egy tapasztalat, mikor én szültem volt velem egy szobában egy anyuka, az 5. császárral, úgy hogy a 4. éppen 1 éves volt. Bár ez az ő rizikója volt, nem a tiéd, de nálunk a családban is született 1,5 év különbséggel úgy baba, hogy az első császár volt a második természetes szülés. Persze jobban figyelték a heg miatt, de nem volt semmi probléma.
2011. febr. 11. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Az anyagi ügyekben nektek kell helyesen látni és dönteni. A császár utáni szülés ügyében szerintem nincs igaza a dokidnak, amikor a fiam 1 éves volt (császárral született), akkor már terhes voltam, 19 hó lesz köztük. Doki javasolta, nem becsúszott.
2011. febr. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Az orvosod felfogása tényleg fura, és az, hogy édesanyádat is ő kezelte nem jelent semmit. Nekem ugyan nincs anyukám, már régen, de a legjobb barátnőmnek az édesanyja "pótanyuka" és barátnőm is ajánlotta azt az orvost akihez eddig jártam. Teljesen megbíztak benne, nagyon jó doki stb. Csak már ő is idős, és meglátszik a munkáján, az újabb dolgokkal nincs tisztában stb. Váltottam, lehet barátnőm kicsit meg is haragudott, persze nem mutatja.

És a másik, sok jó ember kis helyen is elfér, gondold meg jól, az első jó pár hónapban nem sok mindent kell az új babára költeni, hiszen az idősebbtől megörököl majd mindent.

2011. febr. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
az en orvosom azt mondta hogy akar 3 honap mulva is lehet kezdeni a masodik baba "gyartasat" mert jol sikerulta mutet es szep lett a heg...neked meg mar eltelt egy ev tehat ez nem indok...az anyagiakkal kapcsolatban pedig csak te tudhatod hogy mi a pontos helyezet...ha Isten baranyt adott akkor ad hozza legelot is...jol gondold meg de ne varj a dontessel mert ha nem tartod meg akkor minnel tovabb huzod annal jobban meg fog viselni
2011. febr. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
52%
ezt neked kell tudni, érezni nem a dokinak! én most voltam terhesség megszakításon, és az első perctől biztosak voltunk benne h ez a helyes jelen pillanatban, ha nem vagy benne biztos akkor sokkal rosszabb, mert az van benned v lesz h mi lenne ha mi lett volna ha, és ez megkeseríthet sok mindent. :( sajnálom a helyzeted!
2011. febr. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Keress egy másik dokit!Én 3dokit váltottam mind azt mondta men lehet babám a 4.után 2hónap mulva teherbe estem most 23hónapos a kisfiam és 6hónapos terhes vagyok a következő kicsi fiuval:) 90ezerből élünk még tudunk mit enni:D De ez a ti döntésetek!
2011. febr. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!