Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 éves vagyok, terhes,...

17 éves vagyok, terhes, szüleim tudják és nem engedik, hogy elvetessem. De én undorodom ettől az egésztől! Mit tegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés
17 vagyok, és nem gyereket akarok nevelni hanem BULIZNI és PASIZNI! az abortuszt anyának is 'engedélyeznie' kell vagy elég ha oda megyek, felmutatom a személyimet és megcsinálják? segítsetek mert NEM AKAROK GYEREKET! és tudom, h védekezni kellett volna, de elszakadt a gumi és nem vettük észre... na mindegy HELP PLEASE!!
2010. nov. 2. 20:07
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
A barátod mit szól hozzá? Ő mennyi idős? Amikor egy pasi leveszi a gumit látnia, éreznie kell(ene), hogy folyik. Elvégre megfogja, nem ? Szüleid hívők? Valahogy pedig beszélned kellene velük, mert ez sem neked, sem pedig a babának nem lesz jó.
2010. nov. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 A kérdező kommentje:
nem kérek azokból akik azt mondják, hogy kamu. f*sznak van ideje meg kedve ilyeneket irkálni ide kamuból. és ezredjére mondom, hogy NEM, NEM vettük észre (legalábbis én nem az tuti, barátomat majd megkérdezem), hogy elszakadt gumi. de amugy egyszer már volt, hogy nem védekeztünk( ugyanezzel a fiúval) és akkor nem estem teherbe. de most az vagyok:(((
2010. nov. 2. 20:41
 13/37 A kérdező kommentje:
a barátom 19 éves és ő sem akarja hogy elvetessem. de ezek szerint (amit irtál) neki észre kellett vennie hogy elszakadt, csak nem szólt. ezt nem tudom elhinni.. azt mondja, hogy legalább megkomolyodom majd ettöl a gyerektől..
2010. nov. 2. 20:43
 14/37 anonim ***** válasza:
84%

Ne viccelj, aki egy baba életével így dobálózik, annak nem gyerek, hanem pár atyai pofon való!

De ha párodnak előadod hogy te még pasizni akarsz, biztos változik hozzáállása...Valahogy beszélj szüleiddel, mert ez a gyerek csak szenvedni fog ha megszületik

2010. nov. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 A kérdező kommentje:
tudom hogy mindenki szívtelennek tart és sajnálom azt a gyereket de nem nekem való még ez.. nagyon nem, sőt soha.. hiába beszélek anyuékkal, nem engedik.. rendíthetetlenek
2010. nov. 2. 20:48
 16/37 anonim ***** válasza:
Márpedig nem ettől fogsz megkomolyodni. Egy gyerek nem játék, és nem arra való, hogy bárkit is komolyítson. Ezt azért magyarázd el a barátodnak. Az a kicsi a hasadban nem tehet semmiről(kérlek őt ne bántsd). És a barátod hogy képzelte el? Összeházasodtok és éltek, mint hal a vízben? De mégis miből? Te érettségi környékén fogsz szülni. Van állása, amiből majd eltatr titeket? Vagy a szüleid? Ők mégis hogyan képzelték? Csak érdeklődöm, hogy ha megszületik a bab, ki fog róla gondoskodni? Met ugye te nem igazán akarsz. ( nem számonkérés, csak ha már eltervezik helyetted az életed, akkor tegyék rendesen).
2010. nov. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:

Szia!


Egy picit sajnálom is a helyzetedet, mert biztosan rossz lehet, hogy a szüleidnek kell ezt eldönteni, pedig ez a te életed,akármennyi idős is vagy.


Ha szakad minden cérna próbáld meg úgy felfogni ezt az egészet, hogy nem kell teljesen lemondanod mindenről.

Egy anyuka élete sem uncsi...szerintem

Lehet még néha lazulni és ha ilyen rendesek a szüleid akkor biztosan vigyáznak majd rá sokat.

És ne hallgass azokra akik azt mondják, hogy neked nem való a gyerekvállalás.

Nem egy embert tudnék mutatni akinek nem lett volna szabad szülnie.

Amire vágysz még az nem bűn csak fiatalság.0


De gondolj arra is hogy ez a pici magzat nem tehet arról ami történt és természetesen arra is hogy ha ezt most nem vállalod leht hogy többé már nem lehet...:-((

Az uncsim 16 évesen elvetette és nem lehet neki másik, már 30 elmúlt..:-((

2010. nov. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
De szerintem már mindegy hogy ki mikor vette észre a dolgot, a baba megfogant és ezen már nem változtat semmi.
2010. nov. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy ezt kell mondjam, de aki érettnek érzi magát a szexhez annak számolnia kell az esetleges teherbeeséssel és vállalni a felelősséget. Nem vagyok abortuszpárti ha nem muszáj ne legyen. A te esetedben viszont szóbajöhetne az örökbeadás. Te sem "szenvedsz" és a gyerekedet sem ölöd meg. A szülőknek sincs igazából rossz felfogásuk szerintem. Megölni egy gyermeket nem szabad oktalanul.
2010. nov. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:

Teljesen megértem az érzéseidet. Kétségbe vagy esve. Nekem is volt 17 évesen "balesetem". Szintén kiszakadt az óvszer,de mi észrevettük és időben mentünk tablettáért.

Nyugodj meg kicsit és higgadtan gondold át. Ha a szüleid nem akarnak abortuszt,akkor nem végzik el. Még az is lehet,hogy megváltozik a hozzáállásod,amit most el se tudsz képzelni. Ha ők akarják az unokájukat,akkor biztos fognak róla gondoskodni. Te meg bulizhatsz is akár.

2010. nov. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!