Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes vagyok, hogyan közöljem...

Terhes vagyok, hogyan közöljem a szüleimmel?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok, ősszel kezdem az egyetemet. A szüleim azt sem tudják hogy szexuálisan aktív vagyok, de véletlenül teherbe estem. Hogyan mondjam el nekik?
aug. 7. 15:51
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:

Tényleg, mi lett?


A srác szerintem csak mondta h húzott gumit. Sötétben simán lehet hazudni.

aug. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
31, az érzés teljesen más, ha így is volt azt érezni.
aug. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
32, nem mindig. Én legalábbis az ultravékonyat nem érzem.
aug. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
A férfinak nyilván nagyon más.
aug. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
Nőként írtam hogy nagyon más. Nem tudom én az ultra vékonyat is érzem. 🤷🏼‍♀️ Úgy látszik akkor ez is egyéni.
aug. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:

35 sejtettem, hogy nő vagy, eléggé egyéni ez is ez biztos. Nekem van olyan ismerősöm, aki ugyanígy véli, mint én, és olyan is, aki gondolkodás nélkül váltott tablettára mert nem viselte el az óvszert. Azóta meg tudatosan gyermektelen házasságban élnek mindkettem, így más nem is játszik, csak a tabletta.


Amúgy azt meg nem hiszem el, hogy a szakadást, szivárgást nem érezni. 2x szakadt el, szerencsére nem veszélyes napokon, de teljesen levágós volt a szitu, a 2. Alkalommal már én mondtam h állj, mert elszakadt. Nem lettem terhes.


Az szomorú, ha a kérdező tényleg szakadt óvszer miatt lett terhes.

aug. 19. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:

Megvárod hogy a szüleid rákérdezzenek: mitől lett ilyen sörhasad..?

Meg intézd hogy majd az apja fizetéséből vonják a gyerektartást.

szept. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!