Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes vagyok, hogyan közöljem...

Terhes vagyok, hogyan közöljem a szüleimmel?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok, ősszel kezdem az egyetemet. A szüleim azt sem tudják hogy szexuálisan aktív vagyok, de véletlenül teherbe estem. Hogyan mondjam el nekik?
aug. 7. 15:51
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
92%
19 évesen valószínűleg van terved. Először is, meg akarod tartani vagy elveteted? Mondd el nekik a döntésedet és hogy ezután hogyan tervezed az életed.
aug. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
90%
"Szia Anya, terhes vagyok."
aug. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
87%
Párod mit mond? Hajlandó támogatni?
aug. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
94%
Először tisztázd a pároddal, vagy ha egyedül is vállalnád, hogy megtartod-e, vagy sem. Ha megtartod, minél előbb fel kell keresni a nőgyógyászt, a védőnőt, terhesgondozásra kell járni. Az is kérdés, hogy a szüleiddel laksz-e, és ők támogatnának-e, vagyis milyen a kapcsolatotok? Ülj le velük, hogy szeretnél elmondani egy komoly dolgot, hallgassanak végig.
aug. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
81%

Véletlenül széttetted?

Terhes vagyok. Nem kell ezt túl cifrázni.

aug. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
95%
Ne mondd, hogy véletlenül, mert kiröhögnek. Véletlenül senki nem lesz terhes.
aug. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
66%
Menj el dokihoz és vetesd el.
aug. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
94%

1. Meg akarod tartani vagy nem?

2. Az apuka vállalja vagy nem?3. Egyáltalán tudod ki az apuka vagy nem? (Nem írtad hogy nálad az aktív mit jelent hogy parkapcsolatban vagy sem)

Először is ezen gondolkozz el. Aztán meg simán mond el a szüleidnek, felnőtt vagy.

aug. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
92%

Első körben találd ki azt, hogy 19 évesen 0 munkatapasztalattal (ebből kifolyólag 0 támogatással) fel tudod-e nevelni 0 jövedelemből. Mert ugye ha megszülöd, akkor magadnak és az apjának szülöd, nem a szüleidtől várod el, hogy pénzeljenek titeket.


Aztán gondold át, hogy 3 év múlva milyen munkát tudsz vállalni kisgyerekes (egyedülálló) anyaként egy sima érettségivel és 0 munkatapasztalattal.


Aztán lehet szerencsés vagy és elvégzed a gyerek mellett az egyetemet, de erre kicsi az esély.


Szóval találd ki mit akarsz, aztán közöld a tényeket! Ha elveteted akkor nem kell a szüleid orrára kötni.

aug. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
79%
Nem kell közölni. Nagykorú vagy, mehetsz egyedul abortuszra, nem kell szülői beleegyezés
aug. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!