Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes vagyok, hogyan közöljem...

Terhes vagyok, hogyan közöljem a szüleimmel?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok, ősszel kezdem az egyetemet. A szüleim azt sem tudják hogy szexuálisan aktív vagyok, de véletlenül teherbe estem. Hogyan mondjam el nekik?
aug. 7. 15:51
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:

Szeretném mindenképpen közölni velük, hisz velük élek és a szüleim.

Nem élek párkapcsolatban, de tudom ki az apuka (egy jó barátom).

Szerintem jelen helyzetben az lenne a bölcs döntés ha elvetetném:(

aug. 7. 18:10
 12/37 anonim ***** válasza:
16%

Szóval nem vagy párkapcsolatban de terhes vagy, egyetemre készülsz, még anyudékkal élsz de már eleve elmondani félsz nekik, 0 a munkatapasztalatod, 0 a jövedelmed és szerinted nem lenne bölcs döntés elvetetni?


Valami nincs rendben a fejedben kislány.. egyáltalán az apuka tudja? Ő mit szól hozzá?


Egyébként de... Most a legbölcsebb döntés lenne elvetetni ha nem akarsz egy sanyarú nehéz sorsot magadnak is meg a gyereknek is.

aug. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
55%
Anya, ma kesobb jovok, ne varjatok az ebeddel, abortuszra megyek.
aug. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
72%
Akkor: anyu, apu terhes vagyok, már intézem az abortuszt. Ennyi.
aug. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
71%
Ja hogy bölcs döntés lenne. Elnézést félre olvastam.
aug. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem ez annyira gáz hogy én el se mondanám. Tök ciki szexkapcsolatból teherbe esni.
aug. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 A kérdező kommentje:
Az apuka még nem tudja, de szerintem vele előbb fogom közölni, mint a szüleimmel, nyilván ő sem szeretne most családot alapítani egy éjszakából.
aug. 7. 18:58
 18/37 anonim ***** válasza:
81%
Komolyan áruld már el, hogy ha valaki 19 éves, marhára nem akar gyereket, összefekszik valami haverjával egyetlen éjszakára, akkor miért nem jut eszébe, hogy talán védekezni kellene?
aug. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 A kérdező kommentje:
Védekeztünk...
aug. 7. 21:22
 20/37 anonim ***** válasza:
73%
És ugyan mivel?
aug. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!