Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A pozitív terhességi tesztet...

A pozitív terhességi tesztet ti megtartottátok emlékbe, vagy csak kidobtátok?

Figyelt kérdés
A negatívat gondolom senki nem őrzi meg, de mi a helyzet a pozitívval? Megtartottátok, vagy kidobtátok?

júl. 6. 09:10
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
69%

Utolsó, mert nem érti, hogy a hasznos vagy nem hasznos valasz nem egyenlő a tetszik vagy nem tetszik válasszal. 😅

Szerintük undi, meg "pisit nem őrizgetünk", de elfogadni, hogy más másként gondolkodik (illetve

hogy el lehet azt tenni higiénikusan is csomagolva) már nem megy. 🤷‍♀️

júl. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
0%
Látom most se ment, megjött a lepontozgató. 😅🤣👌👏
júl. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
54%
Mindket gyerekemmel csinalt elso tesztet elraktam.
júl. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
62%
Mivel k.urva sokat( éveket vártam) az első pozitív tesztre így nekem meg van. Az első hetekben többször megnéztem igaz e. De nem csináltam se előtte se utána sorozatban. Azt az egyet csak. Én nem tartom pisinek mert rég leszáradt róla.
júl. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
Egy pár hetig nézegettem, de az első ertelmezhető ultrahang kép utan már nem éreztem olyan fontosnak, kidobtam. Az hazahozós body-ja magvan, jelenleg a lányom jatekbabája hordja :D
júl. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
51%
Ez számomra is csak egy pisis műanyag. Úgyhogy mind a 2 terhességemnél ahogy megnéztem, hogy pizitív, fogtam és dobtam ki
júl. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
78%
Egy darabig őrizgettem, mert nagyon nehezen jött össze. De egy idő után inkább kidobtam, már más emlékeket tettem el.
júl. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
57%

Megvan mindegyikkel a pozitív teszt.

(A legnagyobb 15 éves lesz idén.)

júl. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
40%
Én is sokat vártam a pozitív tesztre (2,5 év), úgyhogy megtartottam. Kupakos, lezárható teszt, nekem így nem undi.
júl. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
56%
Életem első pozitív tesztje volt, megtartottam. Most egy borítékban van, majd ha megszületik, akkor babanaplóba, fénykép albumba beteszem. A pisi már rég megszáradt rajta, meg amúgy se fogdosom. De például a fogakat nem fogom megtartani, mert számomra az "undi". Kinek mi.
júl. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!