Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A pozitív terhességi tesztet...

A pozitív terhességi tesztet ti megtartottátok emlékbe, vagy csak kidobtátok?

Figyelt kérdés
A negatívat gondolom senki nem őrzi meg, de mi a helyzet a pozitívval? Megtartottátok, vagy kidobtátok?

júl. 6. 09:10
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
72%

Megtartottam. Kupakos, így nem érintkezik semmivel a pisis része.

Nekem szép emlék.

júl. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
13%

Veszélyes hulladék a testnedv miatt, nem őrizgettem, kidobtam. Nem hiányzik valami fertőzés a felszaporodó bacik miatt. A taknyos zsepit se rakod el meg a levágott körmöket…

Lefotóztam és kész.

júl. 8. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
52%
22, a kukit is fehér cérnakesztyűben fogod meg, igaz? 🤣🤣🤣 Ennyire ne rugaszkodjunk már el a valóságtól na. Minimal pisi maradék van rajta ami 5perc múlva száraz. Csomagolva, kupakkal semmi bajt nem okos. Veszélyes hulladék. Pff 🤪🤣🤣🤣
júl. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
14%

Jó, te meg nyugodtan őrizgesd otthon a pisitesztet, amit lehetőség szerint a konyhaasztalra pakolsz.

Nekünk fontos a higiénia, semmi kedvem sincs mindenféle baktériumot felszaporítani. Amúgy minek tartanám meg? A gyerekemnek diplomaosztóra?

júl. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
62%

24, bár nem nekem írtad, de az én 10 éves tesztemtol sem kaptunk bacilusokat, meg kolerat, pedig ott van a fiókba már 10 éve...

Ne legyünk mar ennyire előítéletesek.

Ha valaki megtartja a terhességi tesztjét az máris igénytelen koszos?

júl. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
14%
Felőlem a gyerek első kakis pelusát is megtarthatod. Igen, pisitesztet megtartani igénytelen dolog. Egyébként mire is jó? Komoly a kérdés, választ egyiktek sem tudott adni.
júl. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
79%

26, emlék.

Pl nekem megvan mind a három

Nem csak a 10 éves teszt, hanem a 2 éves teszt is, és az a teszt is amit azzal a babáknak teszteltem aki sajnos nem születhetett meg.

Szerencsére nem te mondod meg mit mikor rakhatok el magamnak emlékbe.

Ha valami gondod van ne itt éld ki magad.

júl. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
74%

26-nak

1. Nem volt kérdés a miért, ergo nem írtuk le. Tudod, itt kérdésre válaszolunk, elvileg.

De ha már kérdezed, emléknek, magunknak.

2. Lecsöpög, megszárad, akár befújod fertőtlenítővel majd légmentesen becsomagolod/befóliázod. Mitől lenne nem higiénikus?


Tudod mások ócsárolása, igénytelenezése helyett, inkább azon gondolkozz el, hogy mi a bajod a saját életeddel, hogy ennyire képtelen vagy elfogadni a tieddel ellentètes gondolkodásmódot, főleg úgy, hogy senki sem kérdezte a miérteket vagy a személyes véleményedet.

Nem tartottad meg, ok, ennyi. Kapaszkodj meg, sokan megtartják, max nem beszélnek róla, nem mutogatják a délutáni kávézgatás mellett.

júl. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:
100%
Lefotoztam és a baba naplóba beragasztottam. :)
júl. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!