Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális másod trimeszter...

Normális másod trimeszter végén hogy rendszeresen minden ok nélkül elkeseredik az ember?

Figyelt kérdés
Nincs oka, semmi tragédia nem történt de mégis rendszeresen előfordul... Van hogy amiatt hogy csúnyának látom magam, vagy hogy nem ehetek meg valamit amit nagyon szeretnék (160g-os diétát kell tartanom szóval tényleg vannak olyan ételek amik tilosak), de csak szimplán a fáradtságtól is előfordul. Nem értem magam... Veletek is előfordult ilyen a második trimeszter vége felé?

ma 12:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én az első trimeszterben vagyok, de ugyanez van velem is... a férjem mindig szól, hogy kicsit álljak meg, és nézzem kívülről a dolgokat, ez segít helyrezökkenteni.
ma 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Normális. A hormonok nagyon csúnya játékot tudnak játszani. Én már nem vagyok terhes, de most szoptatás alatt nekem pl rosszabb érzéseim támadnak, vagy inkább úgy mondanám hogy sokkal intenzívebbek a rossz érzések mint kellene.

Egyébként nekem szokott segíteni hogy vagy egy nagyon jó, vígjátékot nézek és az feldob, vagy az ellenkezője, hogy egy nagyon szomorú filmet nézek és kisírom magam (én nagyon szépen tudok filmeken is sírni :'))

Pár ilyen film, ami nekem ilyen szempontból a kedvencem: Ha maradnék, csillagainkban a hiba, Keith, szív bajnokai, a szitakötő. Vígjáték most nem jut eszembe.

ma 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
38%

Velem még nem terhesen is előfordul, hogy elkeseredek hulyesegeken.

Nem minden szar a terhességtol van, csak éppen most terhes vagy és azt hiszed, hogy attól.

ma 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!