Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan lehet a császármetszést...

Hogyan lehet a császármetszést választani a rendes szülés helyett mert azzal akarok szülni ?

Figyelt kérdés

2022. márc. 13. 20:20
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
43%

Tévedés! Terhességtől IS lehet, de legtöbbször a hüvelyi szülés miatt alakul ki.


19es szerintem nyugodj le jó? Nem fogok vitába állni veled amíg ilyen idegbeteg stílusban írsz. 1 hüvelyi,2 császáron vagyok túl mellesleg.

Mellesleg egy összenövés +1 műtét, ha meg végbél sérved van mondjuk akkor b@szhatod!

2022. márc. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
52%

19 attól hogy te es sokan igy jártatok a császár miatt az nem jelenti azt hogy mas is igy fog.🤦🏽‍♀️😂

Nekem meg egy ismerősömnek hüvely plasztika kell a hüvelyi szulese miatt mert rosszul lett osszevarrva es kb eltűnt neki a gátja. Na?

2022. márc. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
19%
A császárosok imádják magukat sajnáltatni. Muszáj,hogy elhitessék másokkal nekik mennnnyyyyyire nehezebb volt,mint egy hüvelyi szülés.Így próbálják kompenzálni a komplexusukat,mert nekik nem jött össze,mint ha érdekrlne bárkit is.
2022. márc. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
78%
22es mert ismerősöd így járt nem biztos hogy más is így fog:-D
2022. márc. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
45%
Igen ez igaz 24-es, de en mégse próbálok itt senkit semelyik szülési módra rábeszélni mint ti
2022. márc. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
Itt rabeszelesrol szo sem volt. Csak elmondtuk h milyen 🤷🏻‍♀️
2022. márc. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
76%
Nekem egyáltalán nem volt rossz a császár, nem voltak fájdalmaim utána sem, max húzódott a heg pár napig. Nagyon hamar felépültem és azóta sincs semmi problémám. Szerintem inkább azoknak van, akiknek SOS császár miatt gyorsan csinálták. Ha van elég idő, és jó a doki akkor egyáltalán nem vészes. Nekem megérte mert meggyőződésem hogy ez sokkal biztonságosabb a baba szempontjából. Túl sok ismerősömnek sült el rosszul a hüvelyi szülése. Oxigénhiányos babák, vákuum, fogó, csonttörések.. és akkor még az anyáról nem is beszéltem. Hát köszi én ebből nem kértem.
2022. márc. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
0%
Jol tetted,és jé,még csak nem is mártírkodsz,mint itt egyesek 😉
2022. márc. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
72%

Nekem az a fura, hogyha a gyakorit olvasom, akkor az lesz a konklúzió, hogy uramisten természetes szülést soha, csak a jó isten mentsen meg tőle, mert attól aztán a gyerekem is beteg lesz, meg én is megrokkanok egy életre.

De két szülésfelkészítőn vettem részt, fél évig kismama tornáztam egy gyógytornásszal, jártam klinikán, volt gondozó orvosom, találkoztam több védőnővel és szülésznővel, ami által valahogy mégis az rajzolódik ki, hogy a szakma egységes álláspontja, hogy a szülés természetes módja a hüvelyi szülés, ami támogatandó, míg a császár egy szükség esetén történő beavatkozás.

Szóval most komolyan kérdezem mindenféle provokáció nélkül. Ha ennyire veszélyes lenne a természetes szülés és abba aztán tuti minden második nő/baba belehal, de ha nem is akkor mindnek lesz méhsüllyedése, vagy ilyen-olyan sérve, oxigénhiányos babaája, sosem épül fel belőle, stb. akkor a szakma miért ezt támogatja jobban a mai napig? Ennyire kontár-barbár lenne minden szakmabéli? Nekik aztán mindegy alapon?

Nekem tényleg mindegy ki hogy szül. Csak ne csapjunk már át abba a témába folyamatosan, hogy természetes szülés 99% egyenlő a maradandó sérülésekkel/károkkal...

2022. márc. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 A kérdező kommentje:
Én őszintén megmondom félek h lássanak allul. Félek attól (hallottam hogy van ilyen is) oda fossak a gyerekem fejére és az orvosra, már bocsánat a kifejezéseket. És régebben rengetegszer voltam fel fazva, a (hüvelyem is és a méhem is) kórházba is jartam miatta. És rettentően érzékeny a hüvelyem,a hugycsovem, méhem is. Ezek miatt szeretném a császárt.
2022. márc. 14. 21:27
1 2 3 4 5

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!