Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan lehet a császármetszést...

Hogyan lehet a császármetszést választani a rendes szülés helyett mert azzal akarok szülni ?

Figyelt kérdés

2022. márc. 13. 20:20
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
0%
Tocofóbia a varázsszó, ha ezt ráírják a papírodra onnantól lehet császár.
2022. márc. 14. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
42%

Egy hüvelyi szülésbe is bele lehet halni es ott is lehet ezer komplikáció, akár a babával is. Egyik sem komplikáció mentes. Szerintem mindenki maga dönti el mit vállal.

Sajnálom hogy veled ez történt, nekem ismerosi korben volt hüvelyi szülésnél durva történet.

2022. márc. 14. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
33%

A mai világban ahol nincs fogadott orvos, ott szinte mindegy, hogy a saját nőgyógyász mit ír a papírra, az utolsó pillanatban is alakulhat máshogy, mivel nem ő lesz ott.

Ha császárt szeretnél, akkor magánklinika és egy támogató orvos kell.

2022. márc. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
34%

12es a császárnak, mivel műtét sokkal több a lehetséges komplikációja. Hallottam olyat hogy a babát is megvágták és heges maradt a kis arca.


Nekem meg ezerszer inkább hüvelyi. Nekem csak császár lehet nem is lesz még egy gyerekem, nem akarok még egyszer másfél hónapig naponta sírni a fájdalomtól és hogy ne tudjam ellátni a gyerekem.

2022. márc. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
26%

A császárnak egy életmentő mutetnek kellene lennie, nem egy választható opcionak.


A hasi es huvelyi szules is fájdalmas es lehetnek szövődmények mind a kettőnél. De ne kezeljük ugy a császárt hogy az a konnyebbik ut.


De kerdezo, ez a te döntésed. Annyi h brutal fájdalmakra készülj meg hetekig szules utan.

2022. márc. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
0%

Én megértem a kérdezőt és amíg valakinek nem volt ez is az is, addig kár ágálni az egyik ellen.

Én nem akartam szülni, szerintem nálam jobban kevés ember irtózik a gondolatától is… próbáltam én mindent, szemész szakorvost, magánnőgyógyászt, eső istent kérni hogy császár lehessen, nem lett az. Igazából túl lehet élni, igaz nem kellemes, de gyakorlatilag 1-2 hónappal utána arra emlékszel csak hogy fájt, de arra se hogy mennyire, se arra hogyan.

Ennek ellenére én nem akarok még egyszer a hagyományos úton szülni, konkrétan nem a szülés miatt hanem a csecsemőosztályos ellátás miatt, úgyhogy ha úgy alakul akkor magánkórház az fix, aztán meglátom hogy választom-e a programcsászárt…

2022. márc. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
58%
Nem nagyon hallani császár után eü.problémával kűzdő nőket,miközben itt naponta panaszkodnak méhsüllyedésről,inkontinenciáról,hólyag és végbélsérvről,ugyhogy hagyjuk már ezt a császár milyen veszélyes dolgot. Hüvelyi szülésnél ha többedik,10szer több a komplikácio.
2022. márc. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
74%
17. Méhsüllyedés, végbélsérv, aranyér stb… a terhesség miatt a medencefenékre nehezedő plusz súlytól van, nem a szülés módjától, de nem baj. 😂😂
2022. márc. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
17%

17es

Szia itt vagyok!

Senki nem szolta le a hüvelyi szülést. De ha ennyire szuperanya vagy akkor nyugodtan fekudj kés ala.


A csaszaros nők 70%a küzd összenövesdekkel. (En is) sok nonek (köztük nekem is) csak az a megoldas ha meg egyszer kés ala fekszik, es meg az sem garancia.


De nyugodtan oszd az észt ugy h nem estel at rajta.


Nekem volt hüvelyi szulesem is, ezerszer inkabb az mind meg 1 csaszar

2022. márc. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
9%

Szerintem meg nem kell ezen vitatkozni. Akar császárt akar csaszaroztassa meg magát, aki meg hüvelyi úton akar az meg szüljön úgy. Kész ennyi.

Van aki csak császárral szülhet.

Hagyjuk ezt a régimódi gondolkodást amit itt egy ketten folytatnak. Nem a kőkorban élünk.

2022. márc. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!