Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ujszulott babatok veletek...

Ujszulott babatok veletek vagy kulon szobaba volt?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon sokan mondjak hogy velunk legyen amig pici, en viszont jobban hajlok afele hogy kulonbe legyen arra alapozva hogy ferjem tudjon aludni, ugyis en kelek fel majd hoza.

Egyenlore csak elmelet, mert meg nem szuletett meg. Ezert is kerdezlek titeket hogy ti hogy oldottatok ezt meg, kivitelezheto a kulonszoba bebyor melett vagy velunk legyen stb stb?



2020. júl. 20. 08:06
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
53%
Itt csak az lett felpontozva, aki kulon rakta elso perctol, szal nem tudom ki az aki ennyire itelkezik, mindenki leirta a kerdesre a valaszt, erre jottek a lepontozasok, de hat egeszsegere az illetonek. En senkit sem pontoztam le a sajat velemenyeert, modazereert. En voltam az, aki babaoblos modszerrel szeretne altatni, majd utana kulon szeretne tenni, ha nagyobb lesz. Elso baba, fogalmam sincs mi var rank, nem lennek nyugodt, ha nem lenne mellettem. A helyzet majd adja magat. Elore ezt nem tudhatja az ember, milyen babaja lesz. Emelem kalapom azok elott, akik egy ejszaka ha kell 5x 6x is atmennek a gyerek szobajaba, majd vissza a sajatba egyedul.
2020. júl. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
56%
Velem a franciágyban. A kiságy üresen várja gazdáját a másik szobában. Remélem annak is eljön az ideje mert már 8 hónapos,de nem vagyok még elég határozott ahhoz,hogy végig csináljam az átszoktatást. Azt nem úszom meg sírás nélkül. Sőt sok sok sírásba lesz részem.
2020. júl. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
56%
Velünk aludt többnyire mindkét gyerek, nincs is még kialakítva saját szobájuk.
2020. júl. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
70%
Első perctől külön szobában voltak, már szülés előtt eldöntöttük, hogy így lesz. Nem akartam a mi hálónkba tenni, ennyi "privát szféra" minket is megillet.
2020. júl. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
67%

Nálunk is úgy volt, hogy külön szobában aludt, a terhesség elején ezt beszéltük meg, így is volt.

Ő nem sokáig ébredt fel éjjel, aggódtam is, hogy miért nem. Egyszerűen inkább hajnalban szeretett ébredni.

Igen, mi is úgy gondoltuk, éjszakára legyen meg a privát szféra.

2020. júl. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 A kérdező kommentje:
Nem tudom ki pontoz le mindenkit, en mindenkire zold pipat teszek.
2020. júl. 20. 21:11
 27/48 anonim ***** válasza:
76%
Ez a sok lepontozò..állítom még gyerekük sincs! 😄
2020. júl. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
62%

Nem tudom ki pontozgat meg minek,van akinek úgy jó ha ott van vele a baba, másnak a külön szoba.

Szerintem baba születése után is szükség van az intim szférára a házaspárnak.

2020. júl. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
90%
Engem valahol azért bánt, hogy a teljesen normális válaszom, amiben egy szikra ítélkezés nem volt, csak a saját élethelyzetünket leírtam jelenleg 14%-on áll, és igen valószínű hogy nem egy-két troll húzta le... Bár lehet pont az volt a gond, hogy egyik oldalra sem foglaltam állást, így mindenkinek csípi a szemét.
2020. júl. 21. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
88%

Én sejtettem hogy ez lesz. Ezért sem írtam le mi hogy csináltuk.

Máskor is tettek fel ilyen kerdést, ott is a külön szobában altatottak lettek felpontozva.

2020. júl. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!