Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ujszulott babatok veletek...

Ujszulott babatok veletek vagy kulon szobaba volt?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon sokan mondjak hogy velunk legyen amig pici, en viszont jobban hajlok afele hogy kulonbe legyen arra alapozva hogy ferjem tudjon aludni, ugyis en kelek fel majd hoza.

Egyenlore csak elmelet, mert meg nem szuletett meg. Ezert is kerdezlek titeket hogy ti hogy oldottatok ezt meg, kivitelezheto a kulonszoba bebyor melett vagy velunk legyen stb stb?



2020. júl. 20. 08:06
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
53%
Igen, azok a válaszok lettek felpontozva. De szerintem ennek annyi az egyszerű oka, hogy nem akarják a párok az intimitást gyerek születése után sem elhanyagolni.
2020. júl. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
74%
Cseszheted az intimitást, ha a baba 4-8* kel éjjel, és energiád sincs visszamenni a saját szobadba. :D
2020. júl. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:

Én is hozzászóltam ehhez a kérdéshez, írtam, nekünk éjjel nem ébredt, csak vagy 2-3 hétig, utána mindig hajnalban kelt.

Igaz, hogy nekem régen volt már kisbaba, de tudom, hogy nem tudtunk volna olyan összhangban együtt lenni, ha a gyerek bent alszik velünk.

Én igenis tiszteletben tartom azt, ha mások erről máshogy vélekednek, az már más dolog, hogy tőlem a szexuális együttlét távol állna úgy, hogy a gyerek ott fekszik velünk az ágyban. Aha, tudom ki lehet menni a nappaliba stb., de az akkor sem olyan, mintha spontán jönne, hirtelen. Továbbra is párommal összebújva szerettem aludni, de természetesen ha felsírt a lányom, rögtön keltem és átmentem hozzá.

2020. júl. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
84%

Most is le lett pontozva a 32-es, pedig teljesen jogos a felvetése. Unokaöcsém egész éjszaka műsorozott hónapokon keresztül és órákon át, nagyon intim volt... De hozhatnám saját anyámékat példának, két hónapig szó szerint egy percet nem aludtam éjszaka (csak ölben), úgyhogy váltott "műszakban" ringattak apámmal éjszakánként.


Én nagyon reménykedem, hogy a saját gyerekem is max. kétszer 20 percre kel, akkor működni fog a külön szoba (helyhiány miatt nem is tudnánk egy szobában lenni), de ha egész éjszaka járkálni fogok mint zsidóban a fájdalom, akkor tuti hogy a 32. hozzászólónak lesz igaza.

2020. júl. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
84%
Ott a pont utolsónál. Cseszheted az intimitást, ha anyuka örül, hogy él 3 óránkénti szobából szobába való járkálás mellett. De minden tiszteletem azoké, akik ilyen baba mellett is kitartanak a külön szobánál és ha törik, ha szakad nem rakják a kiságyat a hálószobájukba és még jókat is szexelnek a hitvesi ágyban. Akiknek a babájuk szinte alig kel éjszaka azoknak könnyű ezt kivitelezni. Barátnőmék 4 hónapig zombiként éltek a hasfájás miatt, azt mondta sok nap ki is esett neki, nem tudja mit csinált, annyira fáradt volt. Biztos nem az volt a prioritás, hogy jól megszexelje a férje, hanem hogy tudjanak pihenni végre. Ilyen is van.
2020. júl. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom mitől lenne 'intimebb' ha külön rakjuk. Újszülött baba mellett nem szexszel normális ember, se külön se egy szobában. Mivel 2 hétig újszülött a gyerek és 6 hétig tilos.
2020. júl. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
Ez igaz, de sok-sok más módszer is van az örömszerzésre :)
2020. júl. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
47%
Ja jó, oké, mi fáradtak voltunk többnyire első hetekben. De ha épp nem akkor tökre nem zavart egy alvó 1-2 hetes gyerek ebben. Ha mégis, akkor másik szobában is megzavar.
2020. júl. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
És a hatodik héttől talán normálatlan, ha vágynak a szülők szexre?? Egyébként 6 hét előtt is lehet számos más módon örömöt okozni a másiknak és igen, számunkra sokkal intimebb ha nincs mellettünk a lányunk, ebben nem tudom mi a nagy dolog.
2020. júl. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
Újszülött volt a kérdés, az 2 hétig tart.
2020. júl. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!