Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ujszulott babatok veletek...

Ujszulott babatok veletek vagy kulon szobaba volt?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon sokan mondjak hogy velunk legyen amig pici, en viszont jobban hajlok afele hogy kulonbe legyen arra alapozva hogy ferjem tudjon aludni, ugyis en kelek fel majd hoza.

Egyenlore csak elmelet, mert meg nem szuletett meg. Ezert is kerdezlek titeket hogy ti hogy oldottatok ezt meg, kivitelezheto a kulonszoba bebyor melett vagy velunk legyen stb stb?



2020. júl. 20. 08:06
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
60%
Velem😊
2020. júl. 20. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
52%
Pontosítanék, az első 1-2 hétben volt nálunk (mózeskosában az ágy mellett), amíg nem szokta meg hogy az agyban aludjon.
2020. júl. 20. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
49%
Velünk volt, elméletben külön ágyban, de egy idő után arra se volt energiám, hogy szopi utan attegyem a sajat agyaba, es sakkozzak, hogy ne keljen közben fel, igy az agyunkban aludt o is.
2020. júl. 20. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
59%
A nagy velünk volt, a kicsi egyből a saját szobájában.
2020. júl. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
60%

Egy szobában a kiságyában.

Még csak 30 hetes vagyok. De így tervezzük.

Jövőre pedig kap egy külön szobát majd. Én jobban érzem magam ha velünk van.

Az első gyereknél is így csináltuk.

2020. júl. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
52%
Mind három az első perctől a kiságyéban, külön szobában.
2020. júl. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
63%
Velünk, mert akkor is felébredne a férjem, ha a másik szobában zendítene rá a kicsi. Most úgy van, hogy ha éhes, csak így tekereg meg egy kicsit nyöszörög, és akkor gyorsan odahúzom és megszoptatom, a férjem észre se veszi. Ha rákezdene a másik szobában, lehet behergelné magát, mire odaérek. Nekünk most ez vált be, de babája válogatja.
2020. júl. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
62%
Én ugy tervezem, hogy mellettem lesz eleinte a kisagyban, amit babaobolle alakitunk, tehat kozvetlen mellettem lesz... aztan remelem sikerul x honap mulva a sajat szobajaba atrakni termeszetesen legzesfigyelovel az elejetol...De ez majd alakul, hogy praktikus... Apanak aludnia kell, mert hajnal 4 kor kel sajnos.
2020. júl. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
59%
Nekünk most 2 hónapos a kisfiunk és az eleje óta egy szobában van velünk. Remélhetőleg nemsokára költözünk (2-3 hónap) és onnantól külön szobába ha lesz minden jól megy.:)
2020. júl. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
51%
Első naptól külön szobába a kiságyában a szobája a miénk mellett így hallottam mikor felkelt. Szerintem így később mikor már nagy lesz és külön kell szoktatni ezzel nem lesz gond így szokja meg az elejétől.
2020. júl. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!