Ha ti orvosok lennétek, vállalnátok az abortusz végrehajtását?

Figyelt kérdés
Éreznétek utána bűntudatot?

okt. 20. 16:52
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
17%
#20: Nem ezen múlik a gyerek szr élete. Ha előre lehet tudni, hogy nem bírom felnevelni, akkor védekezek és nincs szükség abortuszra.
okt. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
92%

21,

Véletlenül esetlegesen, hallottál már arról hogy védekezés mellett? Mert van.

Alapvetően nem értek egyet azzal hogy ez legyen a védekezési eszköz,,

DE még mindig jobb mintha megszülné (és most tök mindegy, hogy védekezés nélkül vagy mellett) és rossz élete lenne annak a gyermeknek.

okt. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
73%
17 viszont egy csecsemő képes a külvilágban életben maradni, lélegezni, funkcióit fent tartani, ezt egy pár hetes embrió nem tudja, ha kiveszed a méhből nem marad meg. Innentől meg a már meglevő, önfenttartó élőlény, tehat a nő döntése
okt. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
73%
21 erőszakrol hallottál már? Vagy epp az edukáció teljes hiányáról? Sok melyszegénységben elő nem kap megfelelő felvilagositást
okt. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
21%

#24: Az erőszak egy olyan ritka eset, amikor elfogadhatónak gondolom az abortuszt. Az edukáció nem hiszem, hogy az abortuszra kiterjed, de a gumira nem.

#22: Hallottam róla, de nem tapasztaltam. 39 éves vagyok, nem használtam hormonális fogamzásgátlót, sem esemény utáni tablettát, nem volt abortuszom és egy tervezett gyerekem van, tehát meddő sem vagyok. Több nőt ismerek, aki abortusztól meddő lett, pedig később már szeretett volna gyereket és minden más feltétel is meglett volna hozzá. Utólag már bánták, hogy akkor nem szültek inkább, amikor lehetett volna.

okt. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
55%
Mondjuk az is érdekes, hogy jogilag súlyosbító körülmény, ha az anyát ért támadás miatt elvetél, még akkor is, ha abortuszidőn belül volt a magzat..., ami sokak szerint nem is él. Érdekes.
okt. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
66%
A hazai szabályozás mellett igen, megcsinálnám, és nem éreznék bűntudatot.
tegnapelőtt 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
47%

A csirkének is dobog a szive, mégis százezerszám gyilkoljátok.

Nehogy már egy humán kocsonyacsomagon siránkozzatok!

tegnapelőtt 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:

28-as! Elég gyenge az érvelésed.


Ha az emberi magzatot egy kalap alá veszed a csirkével, akkor gyanús, hogy magad is csak egy tyúkeszű koponyacsomag vagy.

tegnapelőtt 14:05
 30/32 anonim ***** válasza:
64%
Természetesen, bűntudat nélkül és úgy, hogy normálisan állnék hozzá az abortuszra kényszerülő nőkhöz, nem úgy, mint ahogy a legtöbben teszik. Akinek szüksége van abortuszra, nem szorul rá még pluszban megalázásra.
tegnap 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!