8 hetes terhes a 16 éves lányom, és azt szeretném, hogy abortusza legyen, de ő mindenképp meg akarja tartani a babát. Mit tennétek a helyemben?





65
"soha nem lesz az a gyereked, és attól a gyerekedtől unokád."
Ha ez a bődületes baromság igaz lenne, akkor nem lennének nők, akiknek sokszor van abortuszuk!










75
"a maradandó szülési kockázatok aránya lényegesen kisebb, és mellesleg kapsz hozzájuk egy gyereket, mint az abortusz utáni tartós károsodások aránya."
Felvilágosítanálak, hogy több mint ÖTVENSZER magasann a szülés/terhesség során szerzett maradandó károsodások valószínűsége, mint a mai korszerú abortuszoknál (és még ez is csökkenthető lenne ha végre itthon is engedélyeznék az abortusztablettát).
Teljes tudatlanságról tanúskodnak az "érveid".















Nagy mázlid van, ha olyan vagyonos vagy, hogy van pénzed kényelmes otthonra. Ha ez a lakásod eladása árán történik, nem örököl a gyereked.
Azért csak olvasgassatok ilyen nyalánkságokat: [link]





82-es:
Az embereknek csak töredéke éri meg azt a kort, hogy pelenkázásra szoruljon, és bizony azt se a saját gyerekei csinálják, mert NORMÁLIS esetben azok is DOLGOZNAK, nem pedig otthon szerencsétlenkednek.
Ne gyere nekem a részmunkaidővel vagy a távmunkával, mert nagyon kevés lehetőség van, és az egyik szrt se fizet, a másikhoz meg ha normálisabb (min. netto 250) fizut akarsz, minimum felső fokú képzettség kell).










Nagy mázlid van, ha olyan vagyonos vagy, hogy van pénzed kényelmes otthonra. Ha ez a lakásod eladása árán történik, nem örököl a gyereked.
Ne aggódj a gyerekeimért, mire én oda kerülök már bőven lesz nekik saját ingatlanjuk. Sőt, egy masszív önerő(minimum 20-20 millió) mindkettőnek lesz mire befejezik az egyetemet.
Amúgy meg, az a gyerek aki az én nyakamra szül mi jogon akarna bármilyen örökséget?





86os tessék neked is egy kis nyalánkság
Dolgoztam terhespatológián, újszülött osztályon, egynapos műtéti osztályon is, míg nálunk évente minimum 2 anya halt meg szülés közben vagy az azt követő szövődményektől, abortuszost egyet se láttam még meghalni műtét közben vagy után.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!